Reklama

Angelina Jolie i Brad Pitt wydali wspólne oświadczenie

Po raz pierwszy para zabrała razem głos w sprawie rozwodu.

Angelina Jolie i Brad Pitt wydali wspólne oświadczenie Angelina Jolie i Brad Pitt / fot. Getty Images

Od początku wiadomo było, że ich rozstanie zelektryzuje plotkarskie media i na długi czas stanie się dla nich tematem numer jeden. Teraz tabloidy i portale o życiu gwiazd prześcigają się w ujawnianiu kolejnych „informacji” od tzw. osób z otoczenia, które przekonują, że w tym związku od dawna nie działo się dobrze. Do tej pory zarówno Brad Pitt, jak i Angelina Jolie, która złożyła wniosek o rozwód we wrześniu 2016 roku, powołując się na różnice nie do pogodzenia, porozumiewali się z mediami, wydając oficjalne oświadczenia, zawsze oddzielnie. Teraz, po czterech miesiącach sądowej batalii (największa walka toczy się o opiekę nad sześciorgiem ich dzieci, które aktorka chce wychowywać sama), po raz pierwszy zdecydowali się na zabranie razem głosu. We wspólnym liście czytamy, że obie strony podpisały klauzulę poufności, co oznacza, że żadne szczegóły sprawy nie mogą zostać ujawnione opinii publicznej. Para zatrudniła również prywatnego sędziego, a wszystkie dokumenty mają status tajnych. Zarówno Angelina jak i Brad zobowiązali się współpracować, by sprawnie rozwiązać najważniejsze kwestie. Oczywiście, jak uzasadniają, wszystko dla dobra dzieci, których prywatność chcą chronić.

To zapewne następstwo sytuacji z początku grudnia, kiedy to do mediów trafiły pisma Jolie z sądu, nieobjęte wcześniej zakazem upubliczniania. Zawarte w nich były m.in. szczegóły tymczasowej ugody zakładającej, że aktor może widywać się z dziećmi na określonych zasadach, zawsze w obecności terapeuty. To rozwścieczyło Pitta, który za pośrednictwem swojego prawnika skomentował sprawę i zarzucił aktorce narażenie dobra i bezpieczeństwa ich dzieci. W efekcie złożył także wniosek o jak najszybsze zakończenie procedur rozwodowych. Od momentu ogłoszenia rozstania do mediów co chwila trafiały kolejne rewelacje, mówiące m.in. o tym, że aktor nie był najlepszym rodzicem.

Zobacz także: Najpiękniejsze momenty Angeliny Jolie i Brada Pitta - dużo zdjęć!

Reklama

Polecane wideo

Najpiękniejsze momenty Angeliny Jolie i Brada Pitta

Na planie filmu „Pan i Pani Smith”,...
Na planie filmu „Pan i Pani Smith”, 2004 rok / fot. Getty Images
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...prowadzić wirtualnego życia w ulubionej grze modelki Suki Waterhouse - The Sims?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.