Reklama

Pippa Middleton wychodzi za mąż!

Znamy szczegóły ceremonii.

Pippa Middleton wychodzi za mąż! Pippa Middleton / fot. Getty Images

Wybrankiem młodszej siostry księżnej Cambridge jest James Matthews, jej długoletni chłopak (Pippa spotykała się z nim od 2012 roku z przerwami). Od 10 lat jest szefem zarządu firmy Eden Rock Capital Management Group, która zajmuje się doradztwem inwestycyjnym. James uczęszczał do tej samej szkoły z internatem co książę William i książę Harry. Oświadczył się w lipcu 2016 roku podczas urlopu, który para spędzała w Krainie Jezior.

 

 

Według magazynu Telegraph, wesele zaplanowano na 20 maja tego roku. Co rzeczywiście może być prawdą, zważywszy na to, że na początku kwietnia odbył się wieczór panieński Pippy, a właściwie... weekend, który spędziła m.in. z siostrą Kate na nartach we Francji. Ceremonia prawdopodobnie odbędzie się w kościele St. Mark's Church Englefield w Berkshire, usytuowanym niedaleko domu rodziny Middleton, w którym z kolei będzie zorganizowane przyjęcie.

 

 

Państwo młodzi przewidują na ślubie około 150 gości, wśród nich oczywiście księżna Kate i książę William, a także jego brat Harry. Nie wiadomo jednak, czy będzie mu towarzyszyć Meghan Markle.

 

 
Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...zagrać w ulubioną grę modelki Cary Delevingne - Call of Duty?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.