Pippa Middleton wychodzi za mąż!

Znamy szczegóły ceremonii.

Pippa Middleton wychodzi za mąż! Pippa Middleton / fot. Getty Images

Wybrankiem młodszej siostry księżnej Cambridge jest James Matthews, jej długoletni chłopak (Pippa spotykała się z nim od 2012 roku z przerwami). Od 10 lat jest szefem zarządu firmy Eden Rock Capital Management Group, która zajmuje się doradztwem inwestycyjnym. James uczęszczał do tej samej szkoły z internatem co książę William i książę Harry. Oświadczył się w lipcu 2016 roku podczas urlopu, który para spędzała w Krainie Jezior.

 

 

Według magazynu Telegraph, wesele zaplanowano na 20 maja tego roku. Co rzeczywiście może być prawdą, zważywszy na to, że na początku kwietnia odbył się wieczór panieński Pippy, a właściwie... weekend, który spędziła m.in. z siostrą Kate na nartach we Francji. Ceremonia prawdopodobnie odbędzie się w kościele St. Mark's Church Englefield w Berkshire, usytuowanym niedaleko domu rodziny Middleton, w którym z kolei będzie zorganizowane przyjęcie.

 

 

Państwo młodzi przewidują na ślubie około 150 gości, wśród nich oczywiście księżna Kate i książę William, a także jego brat Harry. Nie wiadomo jednak, czy będzie mu towarzyszyć Meghan Markle.

 

 
Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...nauczyć się pięciu języków jak modelka Andrea Diaconu?

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-679) przy ul. Wilczej 50/52.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.