Reklama

Sienna Miller twierdzi, że kobiety powinny nosić… gorsety na fiszbinach

„Uwielbiam być ściśnięta”.

Sienna Miller twierdzi, że kobiety powinny nosić… gorsety na fiszbinach fot. Alexi Lubomirski dla Harper's Bazaar / źródło: HarpersBazaar.co.uk

Sienna Miller, znana orędowniczka stylu boho, udzielając niedawno wywiadu, wygłosiła dosyć zaskakujące oświadczenie. Otóż stwierdziła, że kobiety powinny nosić gorsety – i nie miała wcale na myśli modnego obecnie dodatku, ale tradycyjne, modelujące sylwetkę fiszbiny. „Za każdym razem, kiedy zakładam taką bieliznę sprzed ponad stu lat, zastanawiam się, czemu nie nosimy już gorsetów pod sukienki”, opowiadała magazynowi WWD przy okazji omawiania swojej roli w filmie The Lost City of Z. „Uwielbiam być ściśnięta, a sznurowanie na plecach jest takie eleganckie. Poza tym w gorsecie mamy piękną postawę.”

 

źródło: HarpersBazaar.co.uk

 

Z drugiej strony aktorka ujawnia, że lubi też ubrania mało kobiece:

„Nie wiem, skąd mi się to wzięło, ale fascynuje mnie męska odzież robocza. Kręcą mnie tweedy i duże workowate spodnie, jakie noszą kominiarze. Pogniecione ciuchy z podniesioną talią do dziwacznych butów. Kiedyś wybierałam rzeczy zalotne i seksowne, a teraz noszę ubrania w stylu „trzymaj się z dala”. Im mniej ciała pokazuję i im bardziej nieatrakcyjny wizerunek tworzę, tym lepiej się czuję”. Co nie znaczy jednak, że Sienna nie lubi założyć czasem fajnej sukienki.

 

Trend na wiosnę 2017: Gorsety!

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...zagrać w ulubioną grę modelki Cary Delevingne - Call of Duty?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.