Reklama

Dlaczego Victoria Beckham nie rozstaje się z okularami przeciwsłonecznymi i nosi mocny makijaż?

Projektantka odsłania swoje sekrety

Dlaczego Victoria Beckham nie rozstaje się z okularami przeciwsłonecznymi i nosi mocny makijaż? źródło: Instagram.com/victoriabeckham

Ciemne okulary w dużych oprawkach to jej znak rozpoznawczy. „Są doskonałym zwieńczeniem całej stylizacji”, tłumaczy Victoria. W jej przypadku jednak to nie tylko kwestia stylu, ale też... względów praktycznych. „Dodają pewności siebie i potrafią ukryć mnóstwo grzeszków”, w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów żartuje  gwiazda, która właśnie wypuściła na rynek kolekcję okularów sygnowaną własnym nazwiskiem. Dodaje też, że jej największym jest… siedzenie do późna z czwórką dzieci („Każda matka na pewno to zrozumie”, mówi).

 

 

Była Spicetka wytłumaczyła także, dlaczego zawsze nosi mocny makijaż. Tym razem jednak nie chodzi o ukrywanie. To kwestia profesjonalizmu. Beckham od dwóch lat współpracuje przecież z kosmetyczną marką Estée Lauder i tworzy dla niej autorską linię kosmetyków (niedawno premierę miała najnowsza kolekcja).

 

„Uwielbiam mieć nad wszystkim kontrolę”, ujawnia. „Kiedy przedstawiciele marki po raz pierwszy odwiedzili mnie w domu, zastali stół cały zastawiony kosmetykami. Gromadziłam je latami, testowałam i eksperymentowałam ze sposobami ich użycia. Dlatego doskonale wiedziałam, jak ma wyglądać moja autorska kolekcja”, wspomina.

 

Victoria Beckham w Carpool Karaoke!

 

 

Fun day in the lab with @esteelauder, watch this space! X VB #VBxEsteeLauder #FashionStoleMySmile

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on May 10, 2017 at 7:23am PDT

 

„Mój ulubiony produkt to Morning aura. Teoretycznie to krem rozświetlający, ale tak naprawdę ma wiele funkcji: nawilża, tuszuje niedoskonałości, dodaje skórze jędrności. Potrafi zdziałać cuda!”, zachwala gwiazda. I przyznaje, że nakłada go naprawdę dużo. Zwłaszcza, kiedy jest niewyspana!

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...studiować nanotechnologii jak modelka Nadja Bender?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.