Reklama

Chirurg plastyczny Kylie Jenner o pracy z (i nad) gwiazdą

„To, że urodziliśmy się z taką twarzą, nie znaczy, że musimy z nią umrzeć.”

Chirurg plastyczny Kylie Jenner o pracy z (i nad) gwiazdą Kylie Jenner / źródło: Instagram @kyliejenner

Dr Simon Ourian to jedno z najbardziej znanych nazwisk w Beverly Hills. Nie tylko ze względu na dużą rzeszę klientów i wysokie umiejętności. Prawdziwą sławę przyniosła mu praca nad rodziną Kardashian / Jenner. Wystarczy wspomnieć, że to właśnie Dr Ourian odpowiedzialny jest za to, że Kim od ponad dekady wciąż wygląda jakby miała dwadzieścia lat. To także jemu Kylie Jenner może podziękować za swoją metamorfozę. 

„Częściowo to on odpowiada za skonstruowanie tej typowej Kardashianom egipsko-posągowej twarzy, której obraz w mediach społecznościowych rozprzestrzenia się jak ogień”, pisze dla HarpersBazaar.com Kathleeen Hale. Po spotkaniu ze słynnym chirurgiem dodaje: „Siedząc naprzeciwko niego, miałam wrażenie, że patrzę na brata bliźniaka Kim.” 

„Kiedyś poprawianie urody było uznawane za grzech, coś niemożliwego. Jakbyś chciała, żeby wyrosły ci skrzydła”, mówi Dr Ourian. W wywiadzie dla Harper’s Bazaar otwarcie przyznaje, że wygląd sióstr Kardashian / Jenner jest elementem napędzającym jego biznes. To przez nie spopularyzowały się zabiegi, które teraz wykonuje każdego dnia: powiększanie ust, konturowanie twarzy wypełniaczami, lifting brwi i brazylijski lifting pośladków.

„Już na samym początku pracy z Kylie, kiedy tylko powiększyliśmy usta, momentalnie w moim gabinecie pojawiła się masa młodych dziewczyn z podobną prośbą. Ludzie zjeżdżali się z całego świata.” I chociaż Simon Ourian wspomina, że sam od piętnastego roku życia marzył o operacji nosa (na którą pozwolenie otrzymał dopiero po przekroczeniu osiemnastu lat), deklaruje, że jest bardzo ostrożny podczas przyjmowania nastoletnich klientów. 

Dlaczego zatem poprawiał urodę siedemnastoletniej Kylie? „Znam tę rodzinę bardzo dobrze. I wiem, jak bardzo dojrzałą osobą jest Kylie”, odpowiada Ourian. Chirurg podkreśla też, że lubi pracować z młodszą siostrą Jenner: „Kylie szybko nauczyła się, co dokładnie chce, żebym jej wykonał. Przez ostatnie kilka lat przeszła niesamowitą metamorfozę”, mówi z dumą. Kim Kardashian i Dr Simon Ourian / źródło: Instagram @kimkardashian

Dr Simon Ourian podkreśla też, że nie zawsze zmiany wyglądu muszą łączyć się z chirurgią plastyczną. Dużo poprawić mogą odpowiednio wymodelowane wypełniacze, które również potrafią na nowo wyrzeźbić twarz. Bo przecież, jak mówi sam doktor: „To, że urodziliśmy się z taką twarzą, nie znaczy, że musimy z nią umrzeć.”

 
Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...kolekcjonować albumów o fotografii jak modelka Anja Rubik?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.