Reklama

Niezwykle stylowa królowa Letizia nosi sieciówki podczas wakacji na Majorce

Jak wygląda podczas urlopu na Majorce?

Niezwykle stylowa królowa Letizia nosi sieciówki podczas wakacji na Majorce fot. Getty Images

44-letnia królowa Letizia jest w czołówce najlepiej ubranych kobiet na świecie. A już na pewno depcze po piętach księżnej Kate wkategorii królewskiej. Hiszpańska monarchini łączy styl biznesowy (oficjalny) z ultrakobiecą klasyką oraz szczyptą nowoczesności. Mimo że przestrzega protokołu, to zdarza jej się go naginać. Z każdym przypadku wygląda jednak niezwykle pięknie. Nawet podczas wakacji z rodziną.

Wakacyjny styl królowej Letizii

Aktualnie hiszpańska rodzina królewska przebywa na krótkim urlopie w Palma de Mallorca. Letizia wraz z mężem, królem Filipem VI Burbonem, i dwiema córkami wyglądają bardzo stylowo. Niewymuszona elegancja i luz zachwyciły zagraniczna prasę. Ta okrzyknęła ich największą konkurencją Windsorów i ich uroczej dwójki: Geroge'a i Charlotte. Jednak największe peany rozbrzmiewają nad stylem samej Letizii. 

 

Stylowa królowa Letizia w zestawie z sieciówki

 

Królowa, podobnie jak księżna Kate, stawia na rodzimych projektantów. Tego samego typu modowy patriotyzm przejawia się również wśród pierwszych dam (niestety nie wszystkich... ). Królowa Letizia podczas pobytu na Majorce została sfotografowana w małej białej projektu Hiszpana Adolfa Domingueza. Koronkowa kreacja połączona została z sandałkami z Uterque i modnym w tym sezonie wiklinowym koszykiem. 

Innym razem paparazzi sfotografowali ją w topie w paski z Mango i białych spodniach Massimo Dutti. Swój casualowy look uzupełniła sandałami rodzimej marki Ria Menorca i wiszącymi kolczykami z motywem gwiazdki. Jak widać, brandy Inditexu nie są jej obce ;-)

 


Hiszpańska rodzina królewska podczas wakacji na Majorce - fot. Getty Images

  

Reklama

Polecane wideo

Kate Middleton na przestrzeni lat

1985 rok
3-letnia Kate na rodzinny...
1985 rok 3-letnia Kate na rodzinnych wakacjach w Lake District. Sławiona przez angielskich poetów Kraina Jezior w północno-zachodniej Anglii jest jednym z najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych Wielkiej Brytanii. / fot. Getty Images
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...ukończyć szkoły muzycznej w klasie fortepianu jak modelka Małgosia Bela?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.