Reklama

Najbardziej stylowe postacie z filmów, które stały się kultowe

Gwarantujemy, że znacie je wszystkie!

Najbardziej stylowe postacie z filmów, które stały się kultowe fot. Getty Images

Filmowe fashionistki

Często dzieje się tak, że najlepiej ubrane kobiety są fikcyjnymi postaciami z filmów i seriali. Łatwiej jest bowiem stworzyć styl przy pomocy sztabu stylistów niż kreować go na co dzień samej, prawda?

Mimo to inspirują nas one tak, jakby istniały naprawdę. W historii Hollywood znalazło się kilkadziesiąt takich bohaterek – do dziś pamiętamy je właśnie przez to, jak wyglądały. Gwiazdy zabawnych sitcomów, hitowych seriali, na kinowych megaprodukcjach kończąc. Jesteśmy pewne, że pamiętacie je wszystkie.

W wielu przypadkach postać przerosła aktorkę, która ją grała. W końcu bardzo często odnosimy się do Sary Jessiki Parker jako Carrie Bradshaw czy do Vivien Leigh jako Scarlett O'Hary. Piękna Anne Bancroft zniknęła za postacią uwodzicielskiej (i jakże eleganckiej) pani Robinson z Absolwenta, a Jennie Garth to dla wielu po prostu Kelly Taylor z Beverly Hills 90210

 

10 sekretów Śniadania u Tiffaniego – o czym na pewno nie wiedziałyście?

 

Na naszej liście znalazły się również kultowe Czarownice z Eastwick. Postacie stworzone przez Cher, Michelle Pfeiffer i Susan Sarandon są bardzo różne od siebie, ale wszystkie niezwykle stylowe. Następnym razem, gdy będziecie oglądać ten film, zwróćcie szczególną uwagę na ich stylizacje – są obłędne i jakże aktualne w dzisiejszych czasach. 

Które jeszcze postacie uznawane są za najbardziej inspirujące modę? Zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się same, że kojarzycie je wszystkie ;-)

 

Reklama

Polecane wideo

Kultowe postacie z filmów, które cenimy za styl

Mrs. Robinson z filmu „Absolwent”....
Mrs. Robinson z filmu „Absolwent”. W rolę wcieliła się Anne Bancroft.
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...przepływać codziennie po 35 długości basenów jak Isabel Marant?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.