Reklama

Na Meghan Markle spłynęła fala krytyki, jakiej się nie spodziewała

Co takiego się stało?

Na Meghan Markle spłynęła fala krytyki, jakiej się nie spodziewała fot. Getty Images

Kontrowersyjny wywiad Meghan Markle

Meghan Markle jest na świeczniku, nic dziwnego, że świat obserwuje jej każdy krok. Takiego rozwoju sytuacji nie spodziewała się jednak na pewno. Fala krytyki spłynęła na nią po tym, gdy na temat jej ostatniego wywiadu i sesji okładkowej dla Vanity Fair wypowiedziała się jej przyjaciółka, aktorka Priyanka Chopra. 

 

Gdzie Meghan Markle spędziła urlop z księciem Harrym?

 

36-letnia Meghan Markle, będąc dziewczyną 32-letniego księcia Harry'ego, stała się jedną z najpopularniejszych aktorek w Hollywood, choć wcześniej słyszeli o niej jedynie fani serialu „W garniturach”. Ostatnio gwiazda udzieliła pierwszego poważnego wywiadu. W magazynie pojawiła się nie tylko kilkustronicowa rozmowa z aktorką, ale i sesja okładkowa. Hasło promujące numer brzmi: Oszalała na punkcie Harry'ego, czyli Meghan Markle o tym, jak wzrosło zainteresowanie jej osobą, odkąd jest dziewczyną księcia... 

 

 

Priyanka Chopra, która przyjaźni się z Meghan, skomentowała publikację w sposób, który wywołał burzę. Hinduska piękność, przebywająca aktualnie na festiwalu filmowym w Toronto, powiedziała Entertainment Tonight, „Byłoby milej, gdyby magazyn napisał więcej o niej samej, a nie tylko o niej jako o dziewczynie swojego chłopaka. Chodzi o to, że Meghan jest aktorką, aktywistką, filantropką, nie tylko dziewczyną księcia”. Na tym jednak nie poprzestała: „Nie wiem, czy będę miała przez to kłopoty (przez tę niedyplomatyczną wypowiedź – przyp. red.), ale chodzi mi jedynie o to, że według mnie jest to seksistowskie. Nie zrozumcie mnie źle, choć jestem feministką, uwielbiam facetów, ale nie można oceniać kobiety przez pryzmat tego, z kim jest. Kobieta powinna mieć swoją własną osobowość, a nie być przysłowiowym plus jeden do partnera”.

 

Styl na miarę księżnej? Meghan Markle

 

Internet przyznał rację Choprze co do tego, że w innych okolicznościach magazyn nie zainteresowałby się działalnością filantropijną czy osiągnięciami aktorskimi Meghan Markle. Wszyscy patrzą na nią przez pryzmat księcia Harry'ego. Na razie to dobry PR, szkoda tylko, że ludzie zapominają, kim naprawdę jest Meghan i co sobą reprezentuje, myśląc o niej już wyłącznie jako o potencjalnej księżnej…

Reklama

Polecane wideo

Styl Meghan Markle

Meghan Markle - styl narzeczonej ks...
Meghan Markle - styl narzeczonej księcia Harry'ego / fot. Getty Images
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...kolekcjonować albumów o fotografii jak modelka Anja Rubik?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.