Reklama

Księżna Kate w najmodniejszej fryzurze sezonu

Obcięła włosy?

Księżna Kate w najmodniejszej fryzurze sezonu fot. Getty Images

Kate Middleton w nowej fryzurze

Odkąd weszła do brytyjskiej rodziny królewskiej jest niekwestionowaną ikoną stylu. Umiejętnie łączy ubrania od światowej sławy projektantów z propozycjami popularnych sieciówek. Konsekwentnie wybierając te utrzymane w duchu klasycznej elegancji. Księżna Kate od lat jest wierna także jednej fryzurze – długim włosom układającym się w naturalne fale. Tym bardziej zaskakuje więc, że w miniony weekend pojawiła się publicznie w całkiem nowym uczesaniu.

 

Ulubione buty księżnej Kate kupisz przez internet i nie zbankrutujesz

 

Long bob księżnej Kate

Podczas wczorajszych uroczystych obchodów Remembrace Sunday (dnia pamięci brytyjskich żołnierzy oraz cywilów uczestniczących w wojnach światowych) wystąpiła obok królowej oraz innych przedstawicieli brytyjskiej arystokracji w jednym najmodniejszych aktualnie cięć. Mowa o long bobie, czyli równo ściętych włosach sięgających kości obojczykowych. Fryzurze, którą w tym sezonie szczególnie upodobały sobie gwiazdy. Noszą ją m.in. Victoria Beckham, Emma Roberts czy Taylor Swift.

 

Księżna Kate i jej sposób na piękną cerę. Tajemnicę zdradziła makijażystka

 

Księżna zdecydowała się lekko podwinąć końcówki, a na głowę włożyć elegancki kapelusz (jakże by inaczej). A do tego kolczyki z perłami. I trzeba przyznać, że jak zwykle wyglądała bardzo szykownie. Nie martwcie się jednak, Kate nie musiała obcinać włosów, by uzyskać efekt long boba. Zawdzięcza go trikom fryzjerów. Czyżby jednak przygotowywała się do trwałej zmiany fryzury? Czas pokaże.

 

 

Reklama

Polecane wideo

Kate Middleton na przestrzeni lat

1985 rok
3-letnia Kate na rodzinny...
1985 rok 3-letnia Kate na rodzinnych wakacjach w Lake District. Sławiona przez angielskich poetów Kraina Jezior w północno-zachodniej Anglii jest jednym z najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych Wielkiej Brytanii. / fot. Getty Images
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...sprzedawać bezglutenowych ciasteczek, a dochód ze sprzedaży przekazać na cele charytatywne jak modelka Karlie Kloss?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.