Reklama

28-letnia wnuczka Elvisa Presley'a to wschodząca gwiazda Hollywood

Kim jest Riley Keough?

28-letnia wnuczka Elvisa Presley'a to wschodząca gwiazda Hollywood fot. Getty Images

Riley Keough ma szansę na wielką karierę

Historia 28-letniej Riley Keough zasługuje na niezłą biografię. Aktorka to córka Lisy Marie Presley i wnuczka Elvisa Presleya. Przez dwa lata jej ojczymem był Michael Jackson. Zaś dzieciństwo spędziła w podróżach między Los Angeles, oraz słynnymi posiadłościami największych gwiazdorów muzyki w historii – Neverland i Graceland. Riley Keough jest po prostu skazana na sukces.

 

Styl Elvisa Presleya jest teraz bardziej aktualny niż kiedykolwiek

 

Wnuczka Elvisa Presleya nie ucieknie od swojej sławnej rodziny, chociaż pracuje na własne nazwisko nie chwaląc się koneksjami. Jednak jej życie nie było usiane różami. Niezwykle bogata matka, która miała problem z alkoholem, związała się z biednym muzykiem z Chicago Dannym Keough. Riley rzuciła szkołę średnią, by zrobić karierę w telewizji. Zagrała kilka nieznaczących ról, a także pojawiła się kasowych produkcjach takich jak „Mad Max”. Wnuczka Elvisa próbowała również kariery jako modelka. Niewiele osób wie, że wyreżyserowała kilka teledysków. Podobnie jak dziadek ponad wszystko kocha muzykę, jednak swoją przyszłość wiąże z filmem. 

Ostatnio Riley Keough zagrała w thrillerze Stevena Soderbergha „The Girlfriend Experience”. Za tę właśnie rolę otrzymała nominację do Złotego Globu. Branża mówi, że ma to coś i wróży jej wielką karierę. Tylko w przyszłym roku aktorka zagra w filmie Davida Roberta Mitchella „Under the Silver Lake”, obrazie Larsa von Triera o seryjnym mordercy – „The House Tat Jack Built” i produkcji Jeremiego Saulniera „Hold the Dark”.

Czy widzicie w niej podobieństwo do jej dziadka Elvisa Presleya? Jeśli nie widać go na pierwszy rzut oka, na pewno drzemie ono w jej wnętrzu. Talent odziedziczyła w genach.

 


fot. Getty Images

Reklama

Polecane wideo

Styl Elvisa Presleya

Elvis Presley
/ fot. Getty Images
Elvis Presley / fot. Getty Images
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...czytać w tym samym czasie dwudziestu różnych książek jak projektant Karl Lagerfeld?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.