Reklama

Meghan Markle stawia na modne lata 70.

Jak wyglądała podczas dzisiejszej wizyty w Brixton

Meghan Markle stawia na modne lata 70. fot. Getty Images

Meghan Markle i stylizacja z lat 70.

Przyszła księżna Sussex pojawiła się w londyńskim Brixton w siedzibie radia Reprezent 107.3FM. Towarzyszył jej oczywiście książę Harry. Było to ich pierwsze wyjście w nowym roku i jak można się było spodziewać, Meghan Markle zrobiła furorę – tym razem w zestawie w stylu lat 70. 

 

Meghan Markle i jej najlepsza stylizacja w karierze?

 

Mehghan Markle miała na sobie płaszcz marki Smythe, spodnie Burberry, dopasowaną kolorem do płaszcza apaszkę Jigsaw i czarną bluzkę z ozdobnymi rękawami z Marks & Spencer. Widać, że narzeczona Harry'ego chce podkreślać swoją odmienność od brytyjskiej arystokracji (i ich stylu). Jednak jej look w stylu lat 70. pokazuje, że zna się na najnowszych trendach. O opinię zapytałyśmy redaktorki magazynu Harper's Bazaar.

„To bardzo codzienny, casualowy look. Luźno, jakby od niechcenia, związane włosy, rozszerzane u dołu spodnie i przede wszystkim delikatne, cienkie, złote pierścionki noszone m.in. na kciuku (tak jak robią to gwiazdy street style'u czterech stolic mody). W takiej stylizacji na pewno nie zobaczyłybyśmy księżnej Kate”, komentuje Kara Becker, redaktor Harper's Bazaar.

Bardzo w stylu lat 70. i estetyki ówcześnie lansowanej przez Ralpha Laurena. Wygląda na to, że Meghan Markle, pomimo przeprowadzki do Londynu, pozostanie wierna klasycznej amerykańskiej elegancji”, dodaje Gabriela Czerkiewicz, redaktor Harper's Bazaar.

 


fot. Getty Images

Reklama

Polecane wideo

Jak ubiera się Meghan Markle?

fot. Getty Images
fot. Getty Images
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...nosić od stóp do głów najsłynniejszego wzoru Etro - Peisley?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.