Reklama

Te gwiazdy nienawidzą ról, które zapewniły im sławę

Wymarzona praca czy prawdziwe przekleństwo? Sprawdźcie, z czym zmagają się celebryci po zakończeniu popularnych produkcji!

Te gwiazdy nienawidzą ról, które zapewniły im sławę Blake Lively i Leighton Meester na planie serialu Plotkara / fot. Getty Images

Aktor powinien potrafić wcielać się w różne postaci, odgrywać różne motywacje, a czasem nawet kompletnie zmieniać swój wygląd - wszystko to, by stworzyć wiarygodną rolę. Są jednak też takie, które stają się dla aktorów kulą u nogi i przekleństwem. Oto gwiazdy, które wolałyby zapomnieć o swoich niektórych filmowych wcieleniach, nawet mimo tego że zawdzięczają im popularność i fortunę.

 

1. Kate Winslet – Titanic

Aktorka nie lubi oglądać siebie na wielkim ekranie, ale szczególnie ciężko wracać jej do roli Rose z filmu Titanic. „Nie mogę na to patrzeć, drażni mnie nawet mój amerykański akcent. Gdybym tylko miała możliwość, powtórzyłabym dziś każdą scenę tego filmu”, wyznaje.

 

fot. Getty Images

2. Adam Brody – serial Życie na fali 

Adam lubi postać Setha Cohena, którego zagrał we wszystkich czterech sezonach, ale jest po ludzku zmęczony kolejnymi pytaniami dziennikarzy o rolę sprzed 10 lat. „Wybaczcie, że porównam się do wielkiej gwiazdy, ale naprawdę rozumiem, czemu Harrison Ford staje się opryskliwy, kiedy musi wciąż opowiadać o Gwiezdnych wojnach albo Indianie Jonesie”.

 

fot. Getty Images

3. Allison Williams – serial Dziewczyny 

„Marnie doprowadzałaby mnie do szału, gdybym przyjaźniła się z nią w realnym życiu”, mówi Allison Williams. „Ale na planie muszę zapomnieć o tym, jak bardzo nie znoszę tej postaci”. Najtrudniejsza do zaakceptowania dla aktorki, była decyzja jej bohaterki o pójściu do łóżka z Boothem Jonathanem (w tej roli Jorma Taccone) w drugim sezonie serialu, stworzonego przez Lenę Dunham. „Musiałam cały czas walczyć ze sobą”, wyznaje. „Jako Allison nie potrafiłam zaakceptować decyzji Marnie i uwierzyć, że Booth jest geniuszem”.

 

fot. Getty Images

4. Megan Fox – Transformers

Fabularna ekranizacja kultowej kreskówki o robotach przyniosła Megan wielką popularność i otworzyła wiele drzwi. Jednak powodem, dla którego Megan nie wystąpiła w trzeciej części Transformensów, była nie tyle chęć pokazania pełni swoich aktorskich umiejętności (kino akcji nie daje takich możliwości), ile konflikt z reżyserem Michaelem Bale'em, który – jak głoszą plotki - kazał aktorce umyć swoje ferrari.

 

fot. Getty Images

5. Robert Pattinson – saga Zmierzch

Rola Edwarda w filmie Zmierzch przysporzyła Pattinsonowi miliony oddanych fanek. Aktor jednak otwarcie przyznaje, że nie znosi tego bohatera. „Edward jest kompletnie niedorzeczną postacią, im bardziej wczytywałem się w scenariusz, tym mocniej gościa nienawidziłem”, wyznaje gwiazdor. „Poza tym on jest 108-letnim prawiczkiem...”, kpi.

 

fot. Getty Images

6. Blake Lively – serial Plotkara

Rola Sereny van der Woodsen była trudna i wymagała od niej pewnych kompromisów. „To bardzo dziwne uczucie, kiedy ludzie myślą, że świetnie cię znają, ale kompletnie nie wyczuwają, gdzie jest granica pomiędzy kreacją filmowa a normalnym życiem. A ja naprawdę nie jestem kimś, kto częstuje innych kokainą i odbija koleżankom chłopaków”.

 

 

fot. Getty Images

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Reklama
...zastrzec swojego imienia i nazwiska jako oficjalny znak towarowy, tak jak zrobiła to modelka Cara Delevingne?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.