Reklama

Nadchodzi następca „Plotkary”

To już pewne!

Nadchodzi następca „Plotkary” fot. Getty Images

Amerykańscy dziennikarze wróżą, że ten serial zdobędzie popularność na miarę Plotkary. Ostatni odcinek tej jednej z najbardziej dochodowych i kultowych serii w dziejach telewizji wyemitowano w 2012 roku. Fani Blair, Sereny, Nate'a czy Chucka Bassa z utęsknieniem wyczekiwali informacji o wznowieniu opowieści o bogatych (i świetnie ubranych!) dzieciakach z dobrych domów, którzy w Nowym Jorku borykali się z wcale nie tak typowymi problemami licealistów. Wiadomo jednak, że po tylu latach nie ma mowy o kontynuacji Plotkary.

Stacja HBO zapowiedziała jednak, że szykuje jej godnego następcę. Szkoła uczuć (org. Prep) także będzie opowiadać o młodzieży z elity, ale – jeśli wierzyć szumnym zapowiedziom – bardziej w wersji XXX niż XOXO. Bohaterka, Lee Fiora, dziewczyna z samego środka Stanów Zjednoczonych, ląduje w prestiżowej szkole w Nowej Anglii i musi przystosować się do nowego towarzystwa. Serial będzie ekranizacją powieści Curtis Sittenfeld, Szkoła uczuć, którą New York Times uznał za jedną najważniejszych książek 2005 roku. Za produkcję i scenariusz serialu odpowiedzą Colleen McGuinness, która pracowała już przy 30 Rockafeller Plaza, oraz Carolyn Strauss, producentka wykonawcza Gry o tron. Bez dwóch zdań zapowiada się kolejny wielki hit. Mimo to fani Plotkary są sceptyczni, twierdzą, że jej nie da się zastąpić. I powie to każdy – nawet ci, którzy dorastali z tym serialem, a teraz wstydzą się przyznać, że w ogóle go oglądali. Nieprawdaż?

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...uczynić życiowym mottem miłosnej rady Victorii Beckham „Mierz wysoko”?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.