Reklama

„W-arte! Impro Show”, czyli celebryci na free style'u

Platforma artystyczna W-arte! i teatr Ab Ovo zmuszają gwiazdy kolorowych magazynów do konfrontacji z samymi sobą

„W-arte! Impro Show”, czyli celebryci na free style'u fot. materiały prasowe

Był już teatr jednego aktora i (od czasu do czasu) teatr jednego widza, teraz przyszedł czas na teatr jednego spektaklu – bo każde przedstawienie z cyklu W-arte! Impro Show, który już 18 maja zostanie zainaugurowany w warszawskim klubie Klubie Rejs na nadwiślańskiej Płycie Desantu (kolejne spektakle 20 i 21 maja w Kinie Elektronik), jest kompletnie inne. 

 

Festiwal Docs Against Gravity po raz pierwszy w... wirtualnej rzeczywistości.

 

Wielka improwizacja z gwiazdami

W spektaklach W-arte! Impro Show Anna Czartoryska-Niemczycka, Ela Romanowska, Adam Fidusiewicz, Ludwik Borkowski, Kacper Kuszewski i Iza Lach zostaną rzuceni na pastwę widzów. Celebryci związani z prowadzoną przez Romę Gąsiorowską platformą artystyczną W-arte! nie będą mieć pojęcia, co wydarzy się za chwilę, zostaną zmuszeni do gry bez scenariusza i wymyślania ripost na poczekaniu. Przez 1,5 godziny będą próbować stawać na wysokości zadań, które wymyśli im publiczność, i to bez najmniejszej szansy „ucieczki” choćby na chwilę za kulisy. Spektakle W-arte! Impro Show to coś w rodzaju popularnego improwizowanego serialu komediowego Spadkobiercy. Tyle że do kwadratu.

 

fot. materiały prasowe

Teatralna wolna amerykanka

W języku teatralnym improwizacje na scenie nazywa się sportami aktorskimi. Tu bowiem widz przestaje być petentem i staje się aktywnym uczestnikiem – nie tylko aktorem (bierze czynny udział w sztuce), ale też autorem (bo jego sugestie decydują o przebiegu wieczoru). By odnaleźć się w sytuacji zaproponowanej przez niego, aktor występujący na scenie musi mierzyć się z samym sobą i swoimi słabościami, często wręcz walczyć z własnym umysłem.

Podczas W-arte! Impro Show w szrankach celebrytów z samymi sobą będą wspierać zaprawieni w improwizacji mistrzowie z teatru Ab Ovo, którzy już od 7 lat uprawiają na scenie aktorską wolną amerykankę. Zapowiada się niezła zabawa.


Spektakle z cyklu W-arte! Impro Show będą grane cyklicznie. Informacji o czasie i miejscu teatralnych improwizacji z gwiazdami szukaj na W-arte.pl
Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...poznać życiorysu Simone de Beauvoir – francuskiej pisarki i feministki, która była licealną inspiracją dla Oli Rudnickiej?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.