Reklama

Wysmakowane filmy dla wszystkich, czyli co zobaczyć tego lata w kinie letnim?

Kino - niekonwencjonalnie

Wysmakowane filmy dla wszystkich, czyli co zobaczyć tego lata w kinie letnim? fot. Getty Images

Jeśli pogoda dopisuje, seans w kinie plenerowym to jeden z najprzyjemniejszych sposobów na spędzanie letniego wieczoru w mieście. Tylko w Warszawie w tym roku filmy pod chmurką można oglądać w ponad 20 miejscach. Harper's Bazaar Polska jest patronem kilku interesujących cykli, w dodatku w bardzo malowniczych lokalizacjach (i nie tylko w stolicy!). Wraz z Fundacją Rozwoju Kinematografii i Wyświetl Film w wakacje przez cały tydzień zapraszamy na spotkania z wielkim kinem i nie tylko. Wstęp na wszystkie seanse – oczywiście – wolny.

 

Europejskie czwartki

Co czwartek na Placu Europejskim przy wieżowcu Warsaw Spire zobaczymy najlepsze filmy Starego Kontynentu. W programie obok nowej Planety singli znalazły się też klasyczne tytuły, m.in. duńskie Jabłko Adama, węgierscy Kontrolerzy, rosyjski Lewiatan i angielskie 7 psychopatów. Na widzów czeka ponad setka leżaków, a także budka z przekąskami i napojami.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/wyswietlfilm/

 

Tydzień z kinem i winem

Z wyjątkiem poniedziałków i piątków na projekcje zaprasza 6. edycji popularnego cyklu Kino i Wino. We wtorki seanse będą odbywać się w stołecznej Informal Kitchen, w środy w Monta Beach Volley Club. W czwartki cykl przenosi się do Poznania (Hala Towarzyska), by wrócić do Warszawy w na sobotę (Zaczarowany Ogród) i niedzielę (Fort Vino). Impreza jest bardzo kusząca, bo seansom towarzyszą degustacje win.

Szczegółowe informacje: https://pl-pl.facebook.com/KinoIWino/

 

Sztuka filmowa

Łazienki Królewskie (poniedziałki), Prochownia Żoliborz (wtorki), Królikarnia (czwartki) oraz warszawskie Muzeum Narodowe (piątki) zapraszają na filmowe spotkania z malarstwem, rzeźbą, tańcem, literaturą, fotografią i street artem. A w każdej lokalizacji zobaczymy inne filmy – w repertuarze m.in.: Moja lewa stopaCinema ParadisoPorwanie Michela HouellebecqaWyjście przez sklep z pamiątkami czy Sól ziemi. Projekcję tego ostatniego w warszawskim MN poprzedzi wieczorne oprowadzanie po fascynującej wystawie Tak widzą. Panorama Fotografii węgierskiej, którą zapowiadaliśmy w papierowej edycji Harper's Bazaar.

Szczegółów szukaj: https://www.facebook.com/wyswietlfilm/

 

Apetyt na kino

Filmy z kuchnią w tle pobudzają apetyt. Patrząc na ekran, na którym „pierwsze skrzypce” grają smakowite kanapki, pizze i wystawne desery, trudno oszukać żołądek popcornem i colą. Dlatego organizatorzy 3. edycji cyklu Kino i Kuchnia, który w sierpniu ruszy w czwartki w poznańskiej Hali Towarzyskiej, a w soboty w stołecznym Zaczarowanym Ogrodzie i w niedzielę na ul. Chłodnej, zadbali o to, by projekcjom (zobaczymy m.in. Jiro śni o sushi Chefa) towarzyszyły warsztaty zorganizowane przez akademię kulinarną CookUp oraz degustacje. Mniam!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/wyswietlfilm/

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Reklama
...nosić od stóp do głów najsłynniejszego wzoru Etro - Peisley?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.