Reklama

Ta aplikacja sprawi, że zaimponujesz w towarzystwie

Nareszcie coś, co może się przydać każdej kochającej sztukę kobiecie

Ta aplikacja sprawi, że zaimponujesz w towarzystwie źródło: instagram.com/_smartify

Czym jest aplikacja Smartify?

Na rynku pojawiła się aplikacja, która sprawi, że zabłyśniecie w towarzystwie. A do tego możecie się wiele nauczyć. Czym jest zatem Smartify? Tłumacząc to w najprostszy sposób – to taki Shazaam, tylko że w dziedzinie sztuki. Zamiast piosenek aplikacja rozpoznaje np. obrazy. Po rozpoznaniu przez system Smartify, na telefonie pojawia się informacja na temat danego dzieła sztuki. Autor, data produkcji oraz informacje, które tworzą kontekst historyczny. Dane te możecie przechowywać w specjalnym schowku i korzystać z nich kiedy tylko chcecie. 

 

 

Aplikacja Smartify miała swoją premierę w londyńskiej Royal Academy of Arts. Na razie działa jedynie (a może aż?)w trzydziestu największych galeriach i muzeach na świecie. Aplikacja ma w swojej bazie zbiory m.in.: National Gallery w Londynie, the Rijksmuseum w Amsterdamie, The Met w Nowym Jorku i LACMA w Los Angeles.

Na razie zakres Smartify jest ograniczony, ale może już niedługo, będąc w muzeum, widząc plakat na ulicy lub obraz (replikę) u kogoś w domu, od razu będziemy mogły sprawdzić, kto jest autorem dzieła. A także dowiedzieć się o nim odrobinę więcej. W końcu ile razy zdarzyło się Wam zobaczyć jakieś dzieło sztuki, rzeźbę, fragment jakiegoś obrazu i chciałyście dowiedzieć się o nim odrobinę więcej?Jesteśmy pewne, że aplikacja będzie wielkim sukcesem. A my cieszymy się z tej inicjatywy, w końcu uczymy się całe życie.

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Reklama
...prowadzić wirtualnego życia w ulubionej grze modelki Suki Waterhouse - The Sims?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.