Reklama

Dokument o ostatniej carskiej rodzinie będzie największym hitem Netflixa?

Car Mikołaj II i jego rodzina zginęli w tragicznych okolicznościach

Dokument o ostatniej carskiej rodzinie będzie największym hitem Netflixa? źródło: commons

Dokument o rodzinie Romanowów

Media przewidują, że dokument „The last cesars” (tłum. ostatni carowie) przebije popularnością inne produkcje Netflixa z „The Crown” na czele. Nic dziwnego, tematyka związana z rodzinami królewskimi i arystokracją w ogóle, niezmiennie fascynuje. Jednak w tym przypadku mamy do czynienia z dodatkowym faktorem. Bowiem żaden z europejskich rodów nie był związany z tak tragiczną historią jak rosyjska rodzina Romanowów. 

 

Polecamy te filmy dokumentalne na Netflixie

 

Premiera 6-odcinkowego dokumentu będzie miała miejsce latem 2018 roku, czyli sto lat po egzekucji cara Mikołaja II Romanova i jego rodziny. Produkcja przedstawiać będzie wielkość i upadek carskiej rodziny, który związany był z rewolucją lutową. Poruszony zostanie również romantyczny wątek księżniczki Anastazji, która jako jedyna miała przeżyć egzekucję. 

Dla miłośników tej historii mamy jeszcze jedną informację. W 2018 roku Matthew Weiner (współtwórca serialu „Mad Men”), wypuści na rynek miniserial związany z rodziną Romanowów. Ten jednak będzie obracał się wokół tematyki współczesnych potomków ostatniej carskiej rodziny. Już wiadomo, że w projekcie wystąpią m.in. Diane Lane, Christina Hendricks, Corey Stoll i John Slattery.

 


fot. Getty Images

Reklama

Polecane wideo

20 dokumentów, które warto obejrzeć na Netfliksie

1. What happened, Miss Simon (2015)...
1. What happened, Miss Simon (2015) Świat poznał Ninę Simon jako Najwyższą Kapłankę Muzyki Soul, ale reżyserka Liz Garbus, przy pomocy córki bohaterki, Lisy Simone Kelly, dociera do prawdziwej istoty tego, kim była: klasyczną pianistką w świecie jazzu, czarną kobietą w rasistowskiej Ameryce, i artystką, która przegrała wojnę ze swoimi wewnętrznymi demonami. W filmie wykorzystano premierowe nagrania i unikatowe materiały archiwalne; fot. materiały prasowe
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...ukończyć szkoły muzycznej w klasie fortepianu jak modelka Małgosia Bela?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.