Reklama

Luksus by Harper’s Bazaar - relacja z wydarzenia

To był wyjątkowy wieczór!

Luksus by Harper’s Bazaar - relacja z wydarzenia Pokaz mody polskich projektantów / fot. materiały prasowe

Luksus by Harper's Bazaar to cykliczne spotkanie mody i sztuki. Tegoroczna edycja imprezy odbyła się w budynku Cosmopolitan przy ul. Twardej 4 na... 42. piętrze! Głównym punktem programu był pokaz mody w reżyserii Magdaleny Rozelfeld, który składał się z 19 sylwetek najlepszych polskich projektantów. Na wybiegu podziwialiśmy kreacje projektu: Bohoboco, Roberta Kupisza, Dawida Wolińskiego, Macieja Zienia, Agnieszki Maciejak, Bizuu, Tomaotomo, La Manii, Papillon Atelier, Gosi Baczyńskiej, duetu Paprocki&Brzozowski, Mariusza Przybylskiego, Michała Szulca, Macieja Sieradzkiego, Thecadess, Ani Kuczyńskiej, Tomasza Ossolińskiego, Joanny Klimas oraz Lidii Kality. Wszystkie looki uzupełniły buty marki Kazar. Fryzury modelek przygotowała marka BaByliss, a o nienaganną prezentację ubrań na wybiegu zadbały generatory pary Braun.

Po pokazie goście mogli obejrzeć wystawę kolaży Rity Zimmerman i porozmawiać na temat ekspozycji z kuratorem sztuki. Dodatkowymi atrakcjami był pokazy mody Sportofino i TOVA, a także testowanie luksusowych pomadek Rouge Rouge marki Shiseido. Można było także przymierzyć kultową biżuterię Boucheron. W nastrój imprezy „wczuła się” też firma Bogdani Dermatologia, która najświeższe technologiczne nowości zaprezentowała w konwencji „żywych obrazów”.

Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd z branży mody: m.in. reżyserka pokazów oraz gwiazda listopadowej okładki Harper's BazaarKasia Sokołowska, projektanci: Tomasz OlejniczakRobert KupiszAgnieszka MaciejakLidia Kalita, dziennikarka Magda Mołek, modelka Marta Dyks oraz blogerka Jessica Mercedes.

Reklama

Polecane wideo

Luksus by Harper’s Bazaar - relacja z wydarzenia

Pokaz mody polskich projektantów /...
Pokaz mody polskich projektantów / fot. materiały prasowe
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Reklama
...spróbować swoich sił w aktorstwie jak modelka Suki Waterhouse?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.