Gigi Hadid i jej sposób na noszenie szpilek

Jeden trik, który sprawi, że poczujesz się pewniej na obcasach

Gigi Hadid i jej sposób na noszenie szpilek Gigi Hadid na pokazie Fendi na jesień-zimię 2017/2018

Wydłużają nogi, wysmuklają i dodają pewności siebie. Jednak chodzenie w szpilkach nie jest prostą sprawą i nie należy do najwygodniejszych. Obciąża również kręgosłup, dlatego w butach na wysokich obcasach należy zadbać o swój komfort. Wie o tym Gigi Hadid, która ze szpilkami ma do czynienia niemal cały rok.

 

Zayn Malik zrobił Gigi Hadid uroczą niespodziankę. 

 

Nerwy na wybiegu

Na początku kariery krytykowano ją za sposób, w jaki poruszała się na wybiegu. Gigi zdawała sobie sprawę z tego, że nie radzi sobie najlepiej na wysokich obcasach, i zmieniła to. W wywiadzie dla amerykańskiego wydania Harper's Bazaar zdradziła, co pomogło jej lepiej wypadać na wybiegu. „Mam płaskostopie i wysokie podbicie od grania w koszykówkę. Mój chód się poprawił, ponieważ nauczyłam się, jak prawidłowo wypełniać buty”, tłumaczy 22-letnia modelka. Całą tajemnicą jest więc dobór właściwych wkładek do typu stopy. Dlatego, jeżeli Wasze nogi nie lubią obcasów, powinniście zainwestować w specjalne wkładki żelowe do szpilek. Nie dość że amortyzują one podbicie, to jeszcze ograniczają przesuwanie się stopy w przód, zapobiegając w ten sposób uciskowi palców.

Gigi przyznaje, że mimo wszystko pokazy są dla niej stresujące. „Zawsze jest coś, jakaś mała rzecz – niewygodne buty czy zbyt ciężka sukienka. Na wybiegu trzeba być mocno skupionym, aby wszystko wypadło dobrze”.

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...spróbować swoich sił w aktorstwie jak modelka Suki Waterhouse?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.