Reklama

„Historia mody w okładkach" to musi mieć każda fashionistka

Dowiedzcie się więcej o specjalnym wydaniu Harper's Bazaar

„Historia mody w okładkach" to musi mieć każda fashionistka fot. materiały prasowe

Już w czwartek do sprzedaży trafi wydanie kolekcjonerskie Harper's Bazaar „Historia mody w okładkach”. Ten wyjątkowy album w piękny sposób ukazuje zmiany, jakie zachodziły w świecie mody, ale nie tylko – również przemiany społeczne, trendy obyczajowe, rewolucje estetyczne… Przez 150 lat istnienia najstarszego magazynu o modzie – Harper's Bazaar – świat wielokrotnie stawał na głowie i zmieniał kierunki.

Historia mody w okładkach Harper's Bazaar

„Trudno wybrać jedną najpiękniejszą okładkę ze 150-letniej historii Harper's Bazaar. Ale na pewno w pierwszej dziesiątce znalazłaby się Jean Shrimpton w obiektywie Richarda Avedona (kwiecień 1965 r.) – najbardziej ikoniczna okładka XX wieku. Sarah Jessica Parker, biegnąca po moście Brooklińskim, sfotografowana przez Petera Lindbergha (marzec 2009 r.). Stylowa dziewczyna w bluzce w paski, kwintesencja lat 50., uchwycona przez młodego Richarda Avedona (czerwiec 1951 r.). A z pierwszych dekad – dama na rowerze, którą w 1886 roku narysował Harry Whitney Mc Vikar”, czytamy w redakcyjnym wstępie do wydania specjalnego.

Okładki są niezwykle ważnym elementem każdego magazynu. To one odzwierciedlają jego wnętrze, zachęcają do kupienia, ale przede wszystkim zachwycają. W końcu magazyny o modzie to coś wyjątkowego. Te najpiękniejsze się kolekcjonuje, bo każdy numer jest jedyny w swoim rodzaju, każdy tworzy w pewnym sensie historię, historię mody. Okładkowe kompedium Harper's Bazaar to po prostu must-have każdej fashionistki, miłośniczki sztuki i stylu, estetki. W numerze znajdziecie ponad 340 najlepszych okładek BAZAAR, wybranych z całej jego 150-letniej historii.

Wydanie specjalne Harper's Bazaar dostępne będzie w sprzedaży od czwartku, 8 czerwca w cenie, 16,90 zł. Polecamy!

Reklama

Polecane wideo

Zdjęcia mody wyświetlone na Empire State Building z okazji 150. urodzin Harper's Bazaar!

Audrey Hepburn, grudzień 1953 r. /...
Audrey Hepburn, grudzień 1953 r. / źródło: HarpersBazaar.com
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Reklama
...studiować architektury jak fotograf Giampaolo Sgura?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.