Reklama

Superlekkie słuchawki Philips FLITE Everlite SHL4805

Ultralekkie słuchawki dla aktywnych

Superlekkie słuchawki Philips FLITE Everlite SHL4805

Uwielbiamy włączyć naszą ulubioną muzykę, aby zrelaksować się po treningu! Najczęściej dla większego komfortu wybieramy słuchawki douszne, jednak używanie tego rodzaju słuchawek przez dłuższy czas nie jest korzystne dla naszego słuchu. Firma Phillips wypuściła właśnie na rynek model bardzo lekkich słuchawek nausznych, który rozwiązuje ten problem. Ultralekkie słuchawki Philips Flite Everlite SHL4805 to doskonałe rozwiązanie dla aktywnych kobiet.

 

fot. materiały prasowe

 

Z brzmieniem o doskonałej jakości idą w parze minimalistyczny design i lekka konstrukcja, która świetnie trzyma się na głowie. Ergonomiczne gąbki nie tylko zwiększają komfort noszenia, ale tłumią wszelkie dźwięki z zewnątrz, co pozwala na maksymalne oderwanie się od świata.

 

fot. materiały prasowe

 

Czysty i wyrazisty dźwięk zapewnia membrana o grubości 32 cm. Słuchawki są jednocześnie kompatybilne ze smartfonami – dzięki funkcji zdalnego sterowania łatwo odbierzesz telefon. Dodatkowym atutem słuchawek jest to, że są składane – łatwo możesz je schować nawet do niewielkiej torebki. Wygodę użytkowania zapewnia płaski, nie plączący się kabel.

 

Słuchawki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: złoto-białej oraz grafitowej. Kupisz je w dobrych sklepach elektronicznych

 

Cena:179,99 PLN

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Reklama
...sprzedawać bezglutenowych ciasteczek, a dochód ze sprzedaży przekazać na cele charytatywne jak modelka Karlie Kloss?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.