Reklama

Świąteczny upominek od D&G prosto z Harrodsa, na który na pewno Was stać

Może ktoś wybiera się do Londynu na zakupy?

Świąteczny upominek od D&G prosto z Harrodsa, na który na pewno Was stać fot. kolaż redakcja

Świąteczne upominki od Dolce & Gabbana

Włoski duet, któremu wiele życzyło bankructwa (pamiętacie jeszcze aferę z niepłaceniem podatków i ich dług sięgający trzystu milionów euro... ?), jest wciąż właścicielem jednego z największych domów mody na świecie. Z każdą kolekcją i kontrowersjami, ugruntowują swoją pozycję. A ten, kto widział ich świątecznym market w londyńskim Harrodsie wie o czym mówimy. Bajkowa wystawa kosztowała kilka milionów funtów, ale jak mówią insiderzy, inwestycja już się zwróciła... a do świąt jeszcze chwila. 

Na gwiazdkowym jarmarku Dolce & Gabbana można kupić mnóstwo designerskich wspaniałości. Większość z nich kosztuje krocie. Jednak mamy wspaniałą informację dla tych z odrobinę mniej wypchanymi portfelami, bowiem Dolce & Gabbana weszło w działkę... spożywczą.

 


źródło: Harrods.com

Świąteczne zakupy w Harrods

Teraz będąc w Lodnynie możecie zaszaleć i zrobić zakupy w Harrodsie lub wysłać po nie tam znajomych mieszkających na Wyspach.

Na świątecznym markecie w Londyńskim Harrodsie znajdziecie wspaniałe rzeczy z metką włoskiego duetu. Od ubrań i dodatków przez meble i wszelkiego rodzaju akcesoria. Wszystko w baśniowym niemal klimacie zachęca do zakupów. Jednak nie każdy może pozwolić sobie na ekstrawaganckie upominki na gwiazdkę – 10 tysięcy złotych za torebkę czy krzesło to dosyć dużo. Jednak 5-10 funtów za paczkę pysznego makaronu nie wydaje się już tak wygórowana. Miłośniczki gotowania na pewno docenią ten designerski „gadżet”. Bo jeśli jeść makaron to tylko w sycylijskim stylu z logo Dolce & Gabbana. Już widzimy te zdjęcia na Instagramie... :)

 

Reklama

Polecane wideo

Akcesoria kuchenne z metką Dolce & Gabbana

Akcesoria kuchenne z metką Dolce &...
Akcesoria kuchenne z metką Dolce & Gabbana / fot. materiały prasowe
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...prowadzić własnego programu kulinarnego na Youtube jak modelka Jourdan Dunn?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.