Reklama

Prezent dla kreatywnej indywidualistki

Będzie zachwycona!

Prezent dla kreatywnej indywidualistki

Wydawać by się mogło, że zegarek to oklepany i nudny pomysł na prezent. Dodatkowym problemem staje się wybór modelu, który przypadnie do gustu osobie obdarowywanej. A gdyby tak dać jej pełną dowolność w kwestii wyboru paska, cyferblatu i całej reszty? Marka Swatch stanęła na wysokości zadania i stworzyła kolekcję personalizowanych zegarków Swatch X You. Koniec z wielogodzinnym surfowaniem w Internecie i spacerami po sklepach!

 

Fot. materiały prasowe

 
Możemy przebierać w kolorach, stylach i motywach. A jak stworzyć taki personalizowany zegarek? Wystarczy wejść na www.shop.swatch.com.pl lub odwiedzić stacjonarny salon firmowy Swatch,  wybrać rozmiar kopert Gent lub New Gent, a cała zabawa jest już w rękach przyszłej właścicielki zegarka. Swatch umożliwia zaprojektowanie oryginalnego czasomierza do najdrobniejszego szczegółu – możemy zadecydować nawet o kolorze spinki czy szlufki zegarka.

Są duże szanse, że Twoja przyjaciółka będzie zachwycona takim prezentem. Swoim dziełem może pochwalić się, udostępniając zdjęcie otamowane #swatchXme.

 

Fot. materiały prasowe

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...czytać w tym samym czasie dwudziestu różnych książek jak projektant Karl Lagerfeld?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.