Reklama

Gotowanie Wigilijnej Zupy rybnej na Targu Świątecznym w Hali Gwardii

To już w środę 20 grudnia!

Gotowanie Wigilijnej Zupy rybnej na Targu Świątecznym w Hali Gwardii

Od 15 grudnia zagościł w Hali Gwardii wielki Targ Świąteczny, gdzie możecie zrobić wszelkie zakupy przedświąteczne i znaleźć wszystko to, co idealnie nadaje się na wigilijny stół lub pod choinkę dla najbliższych.

W ramach Targu Hala Gwardii zaprasza na Gotowanie Wigilijnej Zupy Rybnej. Celem akcji jest wsparcie fundacji „Wolne miejsce”, organizatora  Wigilii dla Samotnych. Wigilia dla Samotnych to spotkania w kilkunastu miejscach w Polsce, ale też w Kanadzie, Irlandii, Brazylii i na Białorusi.

Inicjatorem wydarzenia jest Adrian Rykowski, właściciel i twórca strony www.kulinarnatv.pl, pomysłodawca warsztatów kulinarnych organizowanych na całym świecie. Ma na koncie także wielkie imprezy, m.in. Wielkanoc na Kijowskim Majdanie po przewrocie w 2014 r. na ponad 6000 osób, Wigilia w Calgary i Toronto dla Polonii kanadyjskiej oraz Charytatywna Wielkanoc pod Pałacem Kultury i Nauki na 2000 osób.

 

Fot. materiały prasowe


W środę wspólnie z wystawcami Targu Rybnego w Hali Gwardii, takimi jak Smaki Morza, Przystanek Wędzarnia, Foodsolution i La Dispensa przygotuje Wigilijną Zupę Rybną.

 

 

Fot. materiały prasowe

Wigilijna Zupa Rybna będzie gotowana od godz. 14.00. O godz. 17.00 będzie wydawana gościom przy wsparciu wolontariuszy fundacji „Wolne Miejsce”.

 

Opłata za zupę będzie symboliczna, według uznania gości, a cały dochód zostanie przeznaczony na działanie Fundacji.

 

Fot. materiały prasowe


W trakcie wydarzenia Adrian Rykowski będzie nie tylko tłumaczyć  krok po kroku jak zrobić pyszną zupę rybną, ale też opowie o tradycjach wigilijnych. Będzie też zachęcał gości Hali do wsparcia inicjatywy, przedstawiając Fundację i jej dotychczasowe projekty.

 

Fot. materiały prasowe

 

Więcej informacji o Targu Świątecznym i akcji znajdziesz na profilu facebookowym Hali Gwardii.

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Reklama
...założyć swojemu pupilowi konta na Instagramie tak jak projektant Marc Jacobs?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.