Reklama

Wszystkie talenty Cary Delevingne

Imponująca kariera w modelingu, pierwsze filmy na koncie, a do tego umiejętności muzyczne o których nie mieliście pojęcia!

Wszystkie talenty Cary Delevingne Cara Delevingne za kulisami pokazu Chanel / fot. ImaxTree / agencja Free

Wystarczy, że zafarbuje włosy na różowo, a już pisze o niej cały świat. Cara Delevingne śledzona jest na każdym kroku. Po tym, jak jej profil zniknął ze strony agencji Storm Models, z którą była związana od 15. roku życia, media przyglądają jej się jeszcze uważniej. Choć nagłówki grzmiały, że to już koniec, to Brytyjka nie żegna się definitywnie z modelingiem, a jedynie z pokazami mody. Jak tłumaczy, obecnie nie ma na to już czasu. A wszystko przez jej karierę aktorską, która nabiera tempa. W polskich kinach można właśnie zobaczyć Papierowe miasta z jej udziałem. Wprawdzie opinie o filmie są – delikatnie mówiąc – mieszane, ale Delevingne otrzymała sporo pozytywnych recenzji. Nie powinno to zresztą dziwić, bo to dziewczyna wielu talentów. Nie tylko jest gwiazdą modelingu, całkiem nieźle radzi sobie na planie filmowym, ale także może pochwalić się zdolnościami... muzycznymi! Wystarczy spojrzeć na wideo z pokazu Chanel oraz dwa nagrania z telewizyjnych programów, w których była gościem. Perkusja, śpiew, beatbox... – pewne jest, że nie raz nas jeszcze zaskoczy!

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...uczynić życiowym mottem miłosnej rady Victorii Beckham „Mierz wysoko”?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.