Reklama

Cara Delevingne – 10 faktów, które musicie znać

Jedna z najbardziej szalonych postaci modelingu obchodzi dziś 25. urodziny. Czy są rzeczy, których o Carze Delevingne jeszcze nie wiecie? Sprawdźmy!

Cara Delevingne – 10 faktów, które musicie znać fot. Getty Images

1. Urodziła się w Londynie 12 sierpnia 1992 roku, jako córka Pandory i Charlesa Delevingne. Jej mama jest osobistą stylistką w domu towarowym Selfridges, a tata deweloperem. Ma dwie starsze siostry – Chloe i Poppy.

2. Jej rodzicami chrzestnymi są aktorka Joan Collins oraz Nicholas Coleridge, prezes Condé Nast International.

3. W dzieciństwie marzyła o zostaniu gwiazdą Disney Channel. Wymarzona rola? Hannah Montana. Poza tym chciała być superbohaterką lub dentystką.

4. Została odkryta w wieku 15 lat przez Sarah Doukas, właścicielkę Storm Models – tę samą, która przed laty na lotnisku wypatrzyła Kate Moss. Tym razem było łatwiej, bo Cara chodziła do szkoły z córką słynnej agentki. Tak naprawdę jednak debiut w modelingu zaliczyła w wieku zaledwie dziesięciu lat, gdy wystąpiła w sesji autorstwa Bruce Webera we włoskiej edycji magazynu Vogue.

5. W ubiegłym roku ze strony Storm Models po ośmiu latach zniknął jej profil, co miało oznaczać, że najmłodsza spośród sióstr Delevingne kończy karierę w modelingu. Jak się jednak okazało, rezygnuje jedynie z pokazów mody, bo pragnie poświęcić się aktorstwu. Mogliśmy zobaczyć ją już m.in. w filmie Papierowe miasta. W 2012 roku wcieliła się w postać księżniczki Sorokiny w Annie Kareninie, zagrała także w obrazie Twarz anioła.

6. Spędzanie czasu na planach filmowych to nie jedyna pasja modelki, która – jak się okazuje – ma wiele talentów. Od 13. roku życia Cara komponuje muzykę, świetnie gra na perkusji i gitarze, śpiewa, a także beatboxuje. Kiedy miała siedem lat, zaoszczędzone 700 dolarów przeznaczyła właśnie na bębny.7. Wciąż mieszka z rodzicami, którzy w domu mówią do niej Monster. Za członka rodziny Cara uznaje także swojego królika Cecila, który ma własne konto na Instagramie.

8. Uwielbia grę Call of Duty. Ma nawet własny hełm, a jej nick to Caradele.

9. W 2013 roku zastrzegła swoje imię i nazwisko jako znak towarowy.

10. W przyszłości chciałaby założyć własną wytwórnię płytową, by dać szansę zaistnieć w tym biznesie wielu swoim utalentowanym znajomym.

Reklama

Polecane wideo

Styl Cary Delevingne

Styl Cary Delevingne / fot. Getty I...
Styl Cary Delevingne / fot. Getty Images
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...przepływać codziennie po 35 długości basenów jak Isabel Marant?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.