Reklama

Ivanka Trump porzuca branżę mody?

Nowy plan na życie córki amerykańskiego prezydenta elekta.

Ivanka Trump porzuca branżę mody? Ivanka Trump / fot. Getty Images

Ivanka Trump od 2007 roku z sukcesem prowadzi własną markę modową (początkowo oferującą biżuterię, z czasem także ubrania i akcesoria dla kobiet, zwłaszcza tych pracujących). Jednak odkąd jej ojciec zwyciężył w wyborach, coraz częściej i głośniej mówi się, że wycofa się z branży, by poświęcić się karierze politycznej. I wiele wskazuje, że to nie są plotki.

Na początek Ivanka Trump odcięła się od swojej firmy na Instagramie, podkreślając, że jej profil ma charakter prywatny, i dodając, że założona przez nią marka ma „inspirować kobiety i dodawać im odwagi, a nie głosić idee polityczne”. Następnie w rozmowie z The New York Times ogłosiła, że wycofuje się z zarządu własnej marki (a także działalności w Trump Organisation, z którą była związana od lat). Podobną decyzję podjął już mąż byłej modelki i bizneswoman, Jared Kushner, który również zrezygnował z własnych inicjatyw, by zostać jednym z doradców przyszłego prezydenta USA. Czyżby Ivanka także myślała o karierze politycznej? Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami interesują ją prawa kobiet i sytuacja amerykańskich rodzin. Czyżby to właśnie nimi miała zamiar zająć się w Waszyngtonie?

Zobacz także: 17 filmowych epizodów z udziałem Donalda Trumpa!

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...zacząć jeździć konno i wygrywać zawody jak modelka Edie Campbell?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.