Reklama

Kolekcja marki Weave na wiosnę-lato 2017

W stylu artystycznej bohemy.

Kolekcja marki Weave na wiosnę-lato 2017 Weave wiosna-lato 2017 / fot. materiały prasowe

Choć powstała niedawno, bo w drugiej połowie 2016 roku, marka Weave, założona przez Magdalenę Libuchę-Zdrojewską, idzie jak burza. Druga kolekcja, na wiosnę-lato 2017, jest jeszcze lepsza niż pierwsza. Intryguje proporcjami, zachwyca detalami (delikatne falbanki, folkowe frędzle, wycięcia na rękawach), ujmuje doborem kolorów (czerń, biel, czerwień i pastelowy róż). Tak wyobrażamy sobie garderobę współczesnej artystycznej bohemy. A efekt potęgują promujące kolekcję zdjęcia, które wyglądają jakby zrobiono je w pokoju miłośnika sztuki (a może pracowni malarza?).

Główna inspiracja? Kobieta, raz melancholijna, raz drapieżna – zmienna, ot taka jej natura. A przede wszystkim trzy wyjątkowe – i całkiem różne – osobowości: Frida Kahlo, Catherine Deneuve i Marlena Dietrich. To właśnie charakterystyczne elementy ich stylu zostały zinterpretowane na nowo i wplecione do nowej kolekcji Weave. Znajdziemy w niej więc zarówno kwieciste sukienki do ziemi, eteryczne, zmysłowe tuniki, szerokie spodnie palazzo oraz obszerne kimonowe marynarki. Do noszenia w ciągu dnia lub na wieczór.

Godna uwagi jest także idea przyświecająca marce – powrót do tradycyjnego rzemiosła i rękodzieła, a tym samym wskrzeszenie mody, jaką znamy sprzed lat, choć w całkiem nowoczesnym wydaniu.

Zobacz także: Awangardowa biżuteria 10 Decoart!

Reklama

Polecane wideo

Kolekcja marki Weave na wiosnę-lato 2017

Weave wiosna-lato 2017 / fot. mater...
Weave wiosna-lato 2017 / fot. materiały prasowe
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Reklama
... zamiast rocznic związku obchodzić miesięcznice tak jak fotograf Alexi Lubomirski?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.