Reklama

Emma Watson pokazała swoją garderobę

I opowiedziała, co się w niej znajduje.

Emma Watson pokazała swoją garderobę fot. Getty Images

Co kryje się w szafie gwiazdy?

Jeśli jeszcze nie zrobiliście wiosennego przeglądu swojej szafy, po tym, co zobaczycie, nie będziecie już zwlekać! Emma Watson pozwoliła zajrzeć do swojej garderoby portalowi Coveteur i trzeba przyznać, że to bardzo inspirujący widok. Nie dość, że panuje w niej idealny wręcz porządek, to jeszcze zawartość wybrana jest w pełni świadomie!
 
 

Ekofashionistka

Aktorka nie rzuca słów na wiatr. Znana z zamiłowania do mody zrównoważonej, czyli zaprojektowanej jak najbardziej przyjaźnie dla środowiska (na premierze „Pięknej i Bestii” pojawiła się w sukience wykonanej z... przetworzonych plastikowych butelek), wyznała, że ostatnimi czasy ograniczyła swoją szafę wyłącznie do proekologicznych ubrań. „Mam zdecydowanie mniejszy wybór, ale to wyzwala we mnie kreatywność”, mówi. „Kupuję rzadziej, ale wyłącznie rzeczy perfekcyjne”, dodała. Tu także nie skłamała – jej garderoba wygląda imponująco. Dominują w niej klasyczne fasony w eleganckich, stonowanych kolorach (czerń, biel, beże), uzupełnione o oryginalne buty (od szpilek, przez sneakersy na kowbojkach kończąc). Gdzie Emma je wyszukuje? Na Instagramie. „To świetne źródło wiedzy o proekologicznych markach”, podkreśla gwiazda. I zachęca do poszukiwań, by jak ona, kupować z głową. Świetny wygląd w słusznym celu – czy może być coś lepszego?
 
 
Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...przepływać codziennie po 35 długości basenów jak Isabel Marant?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.