Reklama

Oszałamiająca suknia ślubna dla tajemniczej katarskiej księżniczki

Każda panna młoda zaprzedałaby duszę za taką kreację

Oszałamiająca suknia ślubna dla tajemniczej katarskiej księżniczki źródło: Instagrma.com/michael5inco/

Przysłowie mówi, że suknia panny młodej utkana jest z jej marzeń. Ale w tym przypadku rzeczywistość wyraźnie je przerasta.

Oto suknia ślubna zaprojektowana przez Michaela Cinco i wykonana w jego atelier w Dubaju. Nad tą wyjątkową kreacją haute couture pracował zespół siedmiu wysoko wykwalifikowanych krawcowych. Suknię z gigantycznym trenem w całości uszyto ręcznie i choć nie wiemy, jak długo powstawała, efekt zapiera dech w piersiach.

Nazwisko panny młodej zostało utrzymane w tajemnicy, jednak jesteśmy pewni, że kiedy przybędzie na ceremonię zaślubin, usłyszy, jak goście unisono wzdychają z zachwytu...

Urodzony na Filipinach, 46-letni Cinco jest nie tylko ulubionym projektantem zamożnych panien młodych z Bliskiego Wschodu. Stroje zamawiają u niego księżniczki krwi oraz prawdziwe gwiazdy, również te jaśniejące w social mediach.

Własną markę założył w 2003 roku i od razu zdobył renomę dostawcy kreacji na czerwony dywan. Ubierał Beyoncé, Rihannę, Mariah Carey, Jennifer Lopez, i zdobywczynię tytułu Miss Universe 2016 – Pię Wurtzbach. Jak sam mówi o swoich projektach, „z pozoru ciężkie, a unoszą się w powietrzu. To kreacje dla koronowanych głów, jeśli nie przez urodzenie, to przez małżeństwo. Wyglądają na drogie, bo po prostu takie są”.

Z ostatnim zdaniem wypowiedzi projektanta trudno polemizować. Ceny sukien jego autorstwa rozpoczynają się od równowartości 50 tysięcy złotych, a za ślubne trzeba zapłacić nawet 1,5 mln zł.

Cóż, większość z nas może tylko o nich marzyć...

 


Najdroższe suknie ślubne na świecie.

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...jeść wyłącznie czekolady na lunch tak jak Sonia Rykiel?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.