Reklama

Kate Moss zaprojektowała kolekcję biżuterii. Jesteśmy nią zafascynowane

Promujące ją zdjęcia powstały w górskiej posiadłości top modelki

Kate Moss zaprojektowała kolekcję biżuterii. Jesteśmy nią zafascynowane Kolekcja biżuterii Kate Moss i Ary Vartaniana / fot. Fenton Bailey

Kate Moss debiutuje w roli projektantki biżuterii. W dodatku u boku słynnego brazylijskiego jubilera, Ary Vartaniana (z którym przyjaźni się od 2014 roku). Efekt? Magiczny!

Wspólnie sięgnęli po średniowieczne motywy: romby, miecze, półksiężyce i na ich bazie stworzyli amulety, mające przyciągać dobrą energię. Kolczyki, wisiorki, pierścienie zostały wykonane z 18-karatowego złota i ozdobione szlachetnymi: ametystami, cytrynami, granatami, diamentami i rubinami. Stąd równie zapierające dech w piersiach ceny – od 700 do 9,5 tysiąca funtów.

Kate Moss – 10 faktów z życia modelki, które musicie znać


Mistyczny charakter kolekcji rodem ze staroangielskich baśni bezbłędnie podkreśla sesja zdjęciowa z udziałem wybranych przez Moss wschodzących gwiazd modelingu, której autorem jest syn słynnego fotografa mody Davida Baileya, Fenton. Jej tłem jest… dom (a raczej ogród) samej Kate Moss w górach Cotswolds w południowo-środkowej Anglii. Te fotografie z pewnością Was zauroczą!

 

 fot. Fenton Bailey
 
Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...nosić od stóp do głów najsłynniejszego wzoru Etro - Peisley?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.