Reklama

Najpiękniejsze stylizacje gwiazd na Festiwalu w Cannes 2017

Już można wskazać dominujące trendy!

Najpiękniejsze stylizacje gwiazd na Festiwalu w Cannes 2017 Elle Fanning / fot. Getty Images

Wczoraj rozpoczął się Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes – najważniejsza tego rodzaju impreza na świecie, która rokrocznie na Lazurowe Wybrzeże przyciąga największe gwiazdy kina. Pierwsze z nich już się pojawiły, wśród nich m.in. Marion Cotillard, Julianne Moore, Susan Sarandon, Jessica Chastain czy Michelle Williams. Nie zabrakło także top modelek – Cary Delevingne, Emily Ratajkowski czy Belli Hadid (której piękna sukienka spłatała figla i odsłoniła zbyt wiele). I jak zwykle nie da się uniknąć pytania: która z nich wyglądała najlepiej?

Na razie wybraliśmy 10 stylizacji godnych uwagi – zarówno tych z gali rozpoczęcia Festiwalu, jak i bardziej swobodnych, podejrzanych podczas wydarzeń towarzyszących. Królują proste fasony i szlachetne kolory (czerń, biel i czerwień) – najczęściej noszone przez gwiazdy w wersji total look. Zaobserwować można rozkloszowane nogawki spodni albo rękawy, delikatne bufki i hafty. Wyjątek? Lily-Rose Depp, która postawiła na inspirowaną starożytną Grecją sukienkę Chanel.

 

Najsłynniejsze momenty w historii Festiwalu w Cannes

 

Na razie naszą faworytką jest Elle Fanning, która równie dobrze wyglądała zarówno na czerwonym dywanie, jak i wychodząc z lotniska. Ta dziewczyna zna się na trendach! Czekamy na Nicole Kidman, o której nieoficjalnie mówi się, że jest królową tegorocznego Festiwalu. W konkursie startują aż 4 filmy z jej udziałem!

 
Reklama

Polecane wideo

Najpiękniejsze stylizacje gwiazd na Festiwalu w Cannes 2017

Elle Fanning / fot. Getty Images
Elle Fanning / fot. Getty Images
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...spróbować swoich sił w aktorstwie jak modelka Suki Waterhouse?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.