Reklama

Cyvonyuk: Modne spojrzenie na klasykę

Ubrania okiem architekta

Cyvonyuk: Modne spojrzenie na klasykę CYVONYUK / fot. materiały prasowe

„To ogromna satysfakcja, kiedy coś, co widziałeś tylko w wyobraźni, staje się nagle rzeczywistością” – słowa Prabala Gurunga stały się mottem Aleksandry Cywoniuk, która na przełomie 2016 i 2017 roku spełniła swoje dziecięce marzenie i założyła własną markę odzieżową CYVONYUK.

 

Bazaar odkrywa: Dorota Kos: Biżuteria, która igra ze światłem

Choć z wykształcenia jest architektem, od najmłodszych lat ciągnęło ją w stronę mody. Szybko przestało jej wystarczać podkreślanie osobowości i nastroju za pomocą stroju. Chciała także nauczyć się rzemiosła – projektowania mody, konstrukcji i szycia. A kiedy zdobywała kolejne doświadczenia, w głowie kiełkował jej pomysł na markę.

„W projektowaniu najważniejsze i jednocześnie najtrudniejsze jest poznanie siebie”, mówi Aleksandra. Jej samej pomogły w tym właśnie studia architektoniczne, które nauczyły ją wrażliwości artystycznej i intuicji, ale także pokory i ciężkiej pracy. „Zachowałam kreatywność, ale nie bujam w obłokach”, dodaje. I doskonale widać to w jej projektach. Ubrania są bardzo funkcjonalne, utrzymane w duchu klasycznej elegancji, ale z modnym twistem. Zachwycają proporcjami i umiejętnie przemycają najświeższe trendy (falbany, przeskalowane rękawy, zestawienie czerni i granatu). Eleganckim spodniom, bluzkom i koszulom luzu dodają sportowe akcenty – lamówki i suwaki. Mimo to ubrania CYVONYUK doskonale nadają się do pracy, nawet w miejscach, gdzie obowiązuje dość formalny dress code. „Chciałam wprowadzić na polski rynek modę, która jest swobodna, ale ma klasę”, mówi projektantka. Połączyć lekkość i nonszalancję z odrobiną luksusu. I nie da się ukryć, że ten cel udało się osiągnąć. Jakie są kolejne?

 

Minimalistyczne torby Linjer

 

Poszerzenie oferty marki o dodatki, a następnie także o elementy wyposażenia wnętrz. „To bardzo poważne przedsięwzięcie i trzeba się do tego dobrze przygotować. To mój plan na przyszłość, choć na razie odległy”, deklaruje projektantka. Coś nam się jednak wydaje, że nie będziemy musiały czekać zbyt długo.

 

Bluzka z długimi mankietami dostępna na: www.cyvonyuk.com

A post shared by Cyvonyuk (@cyvonyuk) on Apr 5, 2017 at 10:53am PDT

Reklama

Polecane wideo

Cyvonyuk: Modne spojrzenie na klasykę

CYVONYUK / fot. materiały prasowe
CYVONYUK / fot. materiały prasowe
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...przepływać codziennie po 35 długości basenów jak Isabel Marant?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.