Reklama

Nowa kampania BOLA by Ola Bajer premierowo dla BAZAAR

Zobaczcie piękne zdjęcia Michała Pańszczyka

Nowa kampania BOLA by Ola Bajer premierowo dla BAZAAR fot. Michał Pańszczyk / The Dreams

 Po lookbooku przyszedł czas na wyjątkową kampanię BOLA by Ola Bajer. Premierowo prezentujemy Wam sesję Michała Pańszczyka, która w świetny sposób pokazuje wizję lata 2017 według projektantki.

BOLA by Ola Bajer – kolekcja „Hollow”

Najnowsza kolekcja jest odzwierciedleniem ostatniego roku życia projektantki, a symbolizuje niepokój, niemoc twórczą i wysiłek intelektualny, nieodłącznie związany z procesem kreowania. „Hollow” to również deklaracja, wedle której nawet pozornie obezwładniające i negatywne emocje mogą stać się fundamentem dla tworzenia, a najciekawsze inspiracje podsuwa często codzienność. 

Ola Bajer, pracując nad najnowszą kolekcją, wykorzystała również szereg symboli, wrażeń i wierzeń, z których zrodziła się osobista opowieść o procesie twórczym. Ubrania ozdobione są m.in. perłami, które pomagają, mówiąc w przenośni, „odrodzić się na nowo” lub „zrzucić starą skórę”, czyli jednocześnie zamknąć aktualny etap życia i otworzyć nowy. Innym naturalnym surowcem są kamienie onyksu, zwanego „kamieniem wewnętrznej siły” – jego energia wzmacnia wytrzymałość i odporność przy wykonywaniu trudnych, złożonych zadań czy realizacji przedsięwzięć.

Moje ulubione elementy kolekcji to sukienka i koszula  z z ręcznymi haftami i perłami. Pewnie przez ilość pracy w nie włożone ;) Są to też elementy, które najlepiej, według mnie, odzwierciedlają moje główne założenie kolekcji, w której chciałam połączyć sportowe fasony, wysublimowany każual i wyjątkową energię mody ulicznej. Nie zapominając o ręcznie wyszywanych elementach dodających elegancji i kunsztu. Zależało mi, aby całość stworzyła wrażenie estetycznego niepokoju, który ma pobudzać wyobraźnię i pomagać w kreowaniu własnego stylu”, komentuje Ola Bajer.

Reklama

Polecane wideo

BOLA by Ola Bajer - kolekcja .hollow.

BOLA by Ola Bajer – kolekcja .hollo...
BOLA by Ola Bajer – kolekcja .hollow.
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Reklama
...czytać w tym samym czasie dwudziestu różnych książek jak projektant Karl Lagerfeld?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.