Reklama

Kasius: koszula nie całkiem klasyczna

Szukacie koszuli idealnej? Właśnie znalazłyście!

Kasius: koszula nie całkiem klasyczna Kasius / fot. materiały prasowe

Kasia Kucharska, choć z zawodu jest architektem, postanowiła projektować koszule. Polka, ale od zawsze mieszka w Berlinie. Wszystko to nie pozostaje bez wpływu na to, jak wyglądają tworzone przez nią ubrania – eleganckie, a jednocześnie wygodne (w końcu to właśnie na komfort stawiają berlińczycy), proste, ale niepozbawione charakteru, a nawet... poczucia humoru. I bardzo funkcjonalne. Poznajcie jej markę Kasius, specjalizującą się właśnie w koszulach.

 

Bazaar odkrywa – Urchynn: Torebki z duszą

 

Koszula idealna

Jak to na ogół bywa, wszystko zaczęło się od potrzeby – Kasia nie mogła znaleźć dla siebie dobrze skrojonej i właściwie uszytej koszuli. A przecież, jak mówi, to podstawowa i niezbędna część garderoby, jaką każda kobieta powinna mieć ją w swojej szafie. Zaczęła więc projektować – najpierw tylko na własne potrzeby, później także dla znajomych, którzy zachwycili się jej pomysłami. Wejście na kolejny etap było tylko kwestią czasu. Właśnie ruszył sklep online marki. Zajrzyjcie więc na stronę Kasius.net.

Znajdziecie w nim wyłącznie koszule, Kasia wychodzi bowiem z założenia, że warto skupić się na jednej rzeczy, by robić ją dobrze. I jest tego najlepszym przykładem. Jej koszule zwyczajne są tylko pozornie. Zdobią je seksowne wycięcia – wzdłuż rękawów, na linii ramion czy w miejscu karczka, modne w tym sezonie nity (tzw. eyelets) czy metalowe guziczki. Ale ich główny atut to jednak konstrukcja. Znajomość trendów jest widoczna, ale nie nachalna. Kasi zależy bowiem, by jej koszule służyły latami.

Mają pomagać nam w zmaganiu się z codziennymi zadaniami, ułatwiać realizację celów. Za swoje motto Kasia przyjęła bowiem słowa samej Li Edelkoort, która podczas swojej ostatniej wizyty w Berlinie powiedziała „Our clothes work as hard as we do” (nasze ubrania pracują równie ciężko jak my – przyp. red. ). A koszule Kasius stworzone są do zadań specjalnych! Dowód? Rewelacyjne sesje zdjęciowe, które w pełni ukazują ich możliwości. Wow!

Reklama

Polecane wideo

Kasius: Koszula nie całkiem klasyczna

Kasius / fot. materiały prasowe
Kasius / fot. materiały prasowe
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Reklama
...przepływać codziennie po 35 długości basenów jak Isabel Marant?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.