Reklama

Ta kampania działa na zmysły! Zobaczcie najnowszą sesję polskiej marki Lous

W roli głównej niemiecka modelka o zjawiskowej urodzie, Annabelle Riess

Ta kampania działa na zmysły! Zobaczcie najnowszą sesję polskiej marki Lous Lous, jesień-zima 2017/18 / fot. Marek Straszewski

Na nowości od Lous zawsze czekamy z niecierpliwością. Bo z ubraniami jest trochę tak jak z piosenkami – najbardziej lubimy te, które... znamy najlepiej. A w nowych kolekcjach marki zawsze odnaleźć można fasony, do których już zdążyłyśmy się przyzwyczaić. Nawet od nich uzależnić. Nie inaczej jest tym razem. Kolekcja Lous na jesień-zimę 2017/18 nie bez przyczyny nosi nazwę Cycles. Z okazji swoich piątych urodzin marka powraca bowiem do modeli i kolorów, które jej klientki polubiły najbardziej – sięga po sprawdzone rozwiązania i nadaje im nowy wymiar. Nawiązuje tym samym do cyklów życia oraz, także nie po raz pierwszy, do natury. Widoczna jest też fascynacja kulturą Dalekiego Wschodu.

 

Na ciele modelki, mieszkającej w Berlinie zjawiskowej Annabelle Riess, pojawiają się rysunki nawiązujące do tatuaży Sak Yant powszechnych wśród buddyjskich mnichów (i podpatrzonych przez założycielkę marki Sylwię Antoszkiewicz podczas jednej z podróży). Takim tatuażom przypisywano symboliczne znaczenie – pełniły funkcję amuletu, drogowskazu, który prowadzi przez życie. Dla każdego przygotowywano je więc indywidualnie i poprawiano co roku podczas festiwalu Wai Khru, by wzmocnić ich ochronne właściwości. Na potrzeby najnowszej sesji Lous stworzyła je ilustratorka Sylwia Dębicka (oczywiście w zmywalnej wersji).

 

5 polskich marek, których możecie nie znać, a powinniście

 

Autorem nastrojowych czarno-białych zdjęć jest Marek Straszewski. Co ciekawe, na kilku fotografiach możemy go nawet zobaczyć! To właśnie on partneruje bowiem przepięknej Annabelle. Nie możemy oderwać od nich wzroku. Podobnie jak od ubrań marki. Widziałyście ten kraciasty płaszcz?

 

Kolekcja pojawi się w sprzedaży 20 września. Szukajcie jej w warszawskim butiku przy ul. Nowogrodzkiej 44/14 oraz w sklepie online Lous.pl. Tymczasem zajrzyjcie do naszej galerii. Jesienną kampanię Lous publikujemy jako pierwsi!

 

Cyvonyuk: Modne spojrzenie na klasykę

Reklama

Polecane wideo

Zmysłowa kampania Lous na jesień-zimę 2017/18

Lous, jesień-zima 2017/18 / fot. Ma...
Lous, jesień-zima 2017/18 / fot. Marek Straszewski
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...zainteresować się psychologią kryminalną jak modelka Gigi Hadid?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.