Reklama

Kate już nie jest najbardziej stylową arystokratką. Kto ją wyprzedził?

Statystyki mówią same za siebie

Kate już nie jest najbardziej stylową arystokratką. Kto ją wyprzedził? fot. Getty Images

Ubrania księżnej Kate

Okazuje się, że księżna Kate straciła właśnie pozycję najbardziej wpływowej arystokratki. Chodzi oczywiście o styl. Dotychczas to jej ubrania napędzały brytyjski rynek. Przecież mnóstwo kobiet pragnęło nosić rzeczy, które nosi przyszła królowa. Jednak według statystyk Kate spadła na drugie miejsce. Wyprzedziła ją jej córka, księżniczka Charlotte. A goni również synek, książę George.

 

Sposób księżnej Kata na cały dzień w szpilkach

 

Jak donosi Vanity Fair, według przedstawionego niedawno raportu eBay, największy wpływ na zakupy ma... księżniczka Charlotte. Stając się tym samym największą modową influecerką w kraju. Okazuje się, że nie tylko mamy chcą wyglądać jak księżniczki, ale też tak właśnie stylizują swoje małe pociechy. Rzeczy, w których pojawia się Charlotte, wyprzedają się w kilka chwil.

Ale nie tylko księżniczki są na topie, również książę George ma niezwykle duży wpływ na styl małych Brytyjczyków. I to właśnie on goni swoją mamę i młodszą siostrę w wyścigu o miano influencera #1. Co Wy na to?

 

Reklama

Polecane wideo

Kate Middleton na przestrzeni lat

1985 rok
3-letnia Kate na rodzinny...
1985 rok 3-letnia Kate na rodzinnych wakacjach w Lake District. Sławiona przez angielskich poetów Kraina Jezior w północno-zachodniej Anglii jest jednym z najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych Wielkiej Brytanii. / fot. Getty Images
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...nauczyć się pięciu języków jak modelka Andrea Diaconu?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.