Reklama

Cara Delevingne zdradza przepis na idealną stylizację na świąteczną imprezę

Oraz czy nosi świąteczne swetry

Cara Delevingne zdradza przepis na idealną stylizację na świąteczną imprezę fot. Getty Images

Choć modeling porzuciła na rzecz aktorstwa (a ostatnio także pisarstwa) tym razem zrobiła wyjątek i wzięła udział w wyjątkowej, bo świątecznej kampanii marki Jimmy Choo. Cara Delevingne, bo o niej mowa, w krótkim wideo marki pojawiła się w skąpej czerwonej sukience i brokatowych botkach, a kamera śledziła ją w drodze do klubu na świąteczną imprezę. Czy prywatnie ubrałaby się tak samo? Wiele na to wskazuje.

źródło: YouTube.com

 

Cara Delevingne – 10 faktów, które musicie znać

 

Jak ubrać się na świąteczną imprezę?

W jednym z ostatnich wywiadów influencerka zdradziła bowiem, że kompletując stylizację na świąteczną imprezę, nie lubi się ograniczać. „W tej kwestii jestem maksymalistką” – wyznała. „Brokat, połysk, boa z piór, a do tego czapka Mikołaja i zabawne okulary” – wylicza rzeczy, z którymi w okresie „śledzików” właściwie się nie rozstaje. „Uwielbiam się przebierać, a idąc na przyjęcie mam także w zanadrzu gadżety dla moich znajomych” – dodaje. „To taki czas w roku, kiedy bardziej niż o szykowny wygląd, chodzi o dobrą zabawę. Lubię włożyć strój elfa albo renifera. A do cekinowej sukienki dobieram... czerwony nos, rogi, albo coś równie śmiesznego”.

 

Czy wypada nosić świąteczny sweter?

Cara przyznaje też, że lubi świąteczne swetry, nawet te najbardziej obciachowe. „W końcu to czas, który spędzamy głównie z rodziną. Możemy sobie pozwolić, by wyglądać głupio”. Czujecie się rozgrzeszone? My tak!

 

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...ukończyć szkoły muzycznej w klasie fortepianu jak modelka Małgosia Bela?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.