Reklama

Przeżyjmy jeszcze raz najważniejsze momenty w branży mody w 2017 roku

Działo się naprawdę dużo!

Przeżyjmy jeszcze raz najważniejsze momenty w branży mody w 2017 roku Versace, wiosna-lato 2018 / fot. ImaxTree / agencja Free

Podsumowanie 2017 roku w branży mody na świecie

Rok 2017 w branży mody był jednym z najbardziej obfitujących w wydarzenia. W dodatku bardzo spektakularne. To właśnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy na wybiegu zadebiutowała jedna z najbardziej obiecujących modelek młodego pokolenia i... od razu została gwiazdą (nic dziwnego, w końcu ma to w genach). Choć obok niej na najważniejszych światowych pokazach zobaczyliśmy także prawdziwe ikony.  Byliśmy świadkami narodzin nowych it-girls (co ciekawe, niektóre z nich w showbiznesie z sukcesami funkcjonują już od lat), ale i z ciężkim sercem pożegnaliśmy wielkich mistrzów.

 

Rok bez wątpienia należał do kobiet, choć i tak to dopiero przedsmak tego, co ma wydarzyć się w przyszłości. Był to też czas, gdy na salonach zatriumfowało to, co dziwne, a nawet... brzydkie (podziękujcie Demnie Gvasalii, dyrektorowi kreatywnemu Balenciagi). Zajrzyjcie do naszej galerii i przypomnijcie sobie kluczowe momenty w branży mody 2017 roku.

 

Podsumowanie 2016 roku w branży fashion

Reklama

Polecane wideo

Najważniejsze momenty w branży mody w 2017 roku

W tym roku najgłośniej było chyba o...
W tym roku najgłośniej było chyba o pokazie Versace na wiosnę-lato 2018 roku. To właśnie podczas ostatniego mediolańskiego show na wybiegu spotkały najsłynniejsze top modelki lat 90.: Cindy Crawford, Naomi Campbell, Carla Bruni, Claudia Shiffer i Helena Christensen – ulubienice założyciela domu mody, Gianniego Versace. W ten sposób jego siostra Donatella oddała bratu hołd. W tym roku przypada bowiem 20. rocznica jego tragicznej śmierci. / fot. ImaxTree / agencja Free
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...przepływać codziennie po 35 długości basenów jak Isabel Marant?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.