Reklama

Idealna torba na lotnisko? Gwiazdy wiedzą to najlepiej!

Zainspirujcie się ich stylem

Idealna torba na lotnisko? Gwiazdy wiedzą to najlepiej! Alessandra Ambrosio / fot. Getty Images

Sen z powiek spędza Wam nie tylko to, jak ubrać się na lotnisko, by czuć się komfortowo i jednocześnie wyglądać szykownie, ale i w jaką torbę spakować wszystko to, co warto mieć pod ręką? Weźcie przykład z gwiazd, w końcu podróże to dla nich codzienność. Przyjrzeliśmy się ich stylizacjom, wiemy już, jakie modele torebek wybierają najczęściej, gdy czeka je długi lot.

Najmodniejsze torebki na lotnisko

Króluje Birkin Bag od Hermèsa. Nietrudno się dziwić. W końcu do tego celu została stworzona. Luksusowa marka zaprojektowała model z myślą o francuskiej it-girl, po tym jak gwiazda przypadkiem spotkała w samolocie jej prezesa i... wysypała na niego zawartość torebki, którą miała wówczas przy sobie. Dopiero Birkin Bag okazała się być godnym zastępcą ulubionego koszyczka aktorki, z którym nie rozstawała się latami do czasu, gdy pod wpływem złości samochodem rozjechał go jej mąż, Jacques Doillon.

Jane Birkin z ówczesnym partnerem Sergem Gainsbourgiem i... ulubionym koszyczkiem. Oczywiście zanim zaprojektowano legendarną dziś Birkin bag / fot/ Getty Images

 

Jane Birkin z torebką nazwaną od jej nazwiska / fot. Getty Images

 

Nie znaczy to, że to jedyny słuszny model do zabrania na lotnisko. Gwiazdy równie często sięgają po inne tote bags, czyli pakowne torby z uszami – na tyle długimi, by torby można było nosić zarówno w dłoni, jak i na ramieniu. Aktorki i modelki najczęściej przewieszają je zresztą w zgięciu łokcia. By drugą ręką... ciągnąć za sobą walizeczkę na kółkach. Wyjątek? Kate Bosworth, która w porównaniu z innymi gwiazdami jest prawdziwą minimalistką. Od wielkiej tote bag woli bowiem malutką listonoszkę (może dlatego, że to jeden z najmodniejszych fasonów tego sezonu). To jednak wyjątek. Zajrzyjcie do naszej galerii, by się o tym przekonać.

 

Wybrałyśmy najładniejsze torby weekendowe

Reklama

Polecane wideo

Torebki na lotnisko najczęściej wybierane przez gwiazdy

Reese Witherspoon / fot. Getty Imag...
Reese Witherspoon / fot. Getty Images
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...nauczyć się pięciu języków jak modelka Andrea Diaconu?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.