Reklama

Kurtka Gigi Hadid hitem mody ulicznej

Dziś mówią o niej wszyscy!

Kurtka Gigi Hadid hitem mody ulicznej fot. ImaxTree / agencja Free

Ulubiony trend Gigi Hadid na tegoroczną jesień i zimę? Bez wątpienia puchówki! W tym sezonie Gigi straciła dla nich głowę, czego dowodem są zdjęcia, jakie na ulicach Nowego Jorku top modelce robią paparazzi. Dotychczas największą popularnością wśród internautów cieszyła się czerwona watowana kurtka z H&M.  Między innymi dlatego, że pozwolić sobie na nią mógł każdy.

 

Ulubiona puchówka Gigi Hadid

Teraz gwiazda ma już nowy ulubiony model. W równie intensywnym, energetycznym kolorze. Już drugi raz z rzędu w ciągu ostatniego tygodnia widziano ją bowiem w długiej puchówce w modnym odcieniu millenial pink. I to właśnie ona jest teraz w centrum zainteresowania.

 

Jak udało nam się dowiedzieć, to projekt młodej norweskiej designerki Christiny Ledang, która, po tym jak odniosła sukces jako stylistka, w 2012 roku założyła autorską markę Clean. I z mistrzowską wprawą potrafi połączyć streetwear z najbardziej wyrafinowanymi pomysłami z wybiegów. 
Niewątpliwie szczęście jej sprzyja – puchowy płaszcz, który miała na sobie Gigi już sprzedał się co do sztuki (na szczęście puchówkę można zdobyć jeszcze w krótkiej wersji). Nic dziwnego, top modelka wyglądała w nim oszałamiająco, zestawiając go z krótkim swetrem w tym samym kolorze oraz szerokimi spodniami o metalicznym połysku. Miała też na sobie okulary, jakie w tym sezonie Kanye West każe nosić Kim. W końcu są teraz na topie!

 

#rg @elledanmark

A post shared by Christina Ledang (@christinaledang) on Jan 11, 2018 at 3:53am PST

 

#rg @marieclairemag

A post shared by Christina Ledang (@christinaledang) on Jan 11, 2018 at 3:55am PST

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...zacząć jeździć konno i wygrywać zawody jak modelka Edie Campbell?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.