Reklama

Cara Delevingne kończy karierę

Jedna z najpopularniejszych modelek świata porzuca wybieg i zaczyna wszystko od nowa.

Cara Delevingne kończy karierę Cara Delevingne w sesji dla Harper's Bazaar US, grudzień 2011 / fot. David Bailey

W ostatnich tygodniach branża aż zawrzała od plotek. Że odchodzi, że chce wybieg zamienić na plan filmowy, że jest już zmęczona i nie radzi sobie ze sławą. Potwierdzeniem miał być ostatni wywiad, którego modelka udzieliła amerykańskiej edycji magazynu Vogue. Cara Delevingne opowiedziała w nim o swoich problemach i ciemnej stronie modelingu. O tym, że nie były to tylko słowa rzucone na wiatr, świadczy zniknięcie jej profilu ze strony agencji Storm Models, z którą była związana od 15. roku życia.

 

W ciągu ośmiu lat Delevingne zmieniła całą branżę, otwierając ją na social media. To właśnie dzięki Carze liczba obserwujących profile modelek zaczęła przekładać się na zlecenia, a jej niepokorny i zwariowany styl życia w oczach fanek stał się synonimem autentyczności. To, że modelka żegna się z dotychczasową karierą, bynajmniej nie oznacza, że znika na dobre. Już 31 lipca do polskich kin trafi film Papierowe miasta (Paper Towns), w którym zagrała główną rolę. W planach ma już kolejne produkcje, więc choć Delevingne porzuca wybieg, na pewno będziemy mogli oglądać ją na ekranie. Ciekawe, czy w kinie namiesza równie mocno co w modzie?

 

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...uczynić życiowym mottem miłosnej rady Victorii Beckham „Mierz wysoko”?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.