Reklama

Kolekcja kosmetyków do makijażu Chanel na wiosnę-lato 2017

Coco odkodowana!

Kolekcja kosmetyków do makijażu Chanel na wiosnę-lato 2017 Kolekcja kosmetyków do makijażu Coco Codes Chanel na wiosnę-lato 2017 / fot. materiały prasowe

Teraz nie mamy już wątpliwości, jaki makijaż wiosną powinna nosić prawdziwa miłośniczka Chanel. Jak sugeruje Lucia Pica – w kolorach, które najbardziej kochała sama założycielka słynnego domu mody. Tyle, że w wersji modern.

To właśnie na ulubionych barwach Coco globalna dyrektor makijażu marki oparła najnowszą kolekcję kosmetyków na wiosnę-lato 2017. Charakterystyczne dla Gabrielle odcienie czerwieni, czerni, złotego, bieli i beżu pokazała w nowej odsłonie, tworząc Coco Codes. I tym samym rzuciła nam wyzwanie! W nowym sezonie francuski dom mody zaprasza nas do gry polegającej na znalezieniu własnych kodów, szyfrów, które pozwolą stworzyć autorską wersję makijażu w ulubionych kolorach Coco.

Pomocą służą nam m.in. cienie do powiek w barwach złota, delikatne beżowe lakiery do paznokci czy róże do policzków w ciepłych odcieniach. W kolekcji mat miesza się więc z błyskiem, a eleganckie kolory z figlarnymi, a subtelność idzie w parze z dramatyzmem. Lucia Pica nie byłaby jednak sobą, gdyby nie zaproponowała także nowej pomadki w kolorze... czerwieni (jest też opcja bardziej koralowa). Bo pomalowane na czerwone usta to jedna z tych rzeczy, która łączy ją z legendarną projektantką.

Zobacz także: 20 przykazań stylu według Coco Chanel!

Reklama

Polecane wideo

Kolekcja kosmetyków do makijażu Chanel na wiosnę-lato 2017

Kolekcja kosmetyków do makijażu Coc...
Kolekcja kosmetyków do makijażu Coco Codes Chanel na wiosnę-lato 2017 / fot. materiały prasowe
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...ukończyć szkoły muzycznej w klasie fortepianu jak modelka Małgosia Bela?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.