Reklama

Ta maseczka zdobywa Instagram i wcale nas to nie dziwi

Możecie kupić ją przez internet

Ta maseczka zdobywa Instagram i wcale nas to nie dziwi źródłó: Kocostar

Instagram opanowała nowa moda, która powoli detronizuje oklepane już maseczki w płachtach i maseczki z 24k złota. Jak można się spodziewać, jest to wymysł koreański.

Maseczki w plasterkach

Okazuje się, że hitem ostatnich dni jest azjatycka maseczka w plasterkach. Marka Kocostar wprowadziła niedawno na rynek wersję maski w płachcie, która jest po prostu mniejszą jej wersją. Wydanie w plasterkach jest bardziej poręczne, a do tego wygląda niesamowicie. Do złudzenia przypomina snapchatowe filtry. Kawałki arbuza, ogórka, cytryny, pomidora, płatki kwiatków... są bajeczne.

7 kosmetycznych hitów na wiosnę 2017

 

 

Jakie są dostępne wersje maseczek Kocostar?

Oczywiście, oprócz tego, że maseczki w plasterkach prezentują się malowniczo, każda przeznaczona jest do walki z innymi problemami skórnymi. Arbuz i ogórek nawilżają, cytryna rozjaśnia, a pomidor działa detoksykacyjnie. W każdym opakowaniu (ok. 20 złotych /Asos), znajduje się 12 plasterków, które można stosować na wybrane partie skóry twarzy i ciała. Wszystko wydaje się super, ale czy nie można po prostu spróbować z naturalnymi ogórkami, cytrynami i pomidorami? Nie trzeba ich zamawiać przez internet i przecież kosztują mniej.

 

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...kolekcjonować albumów o fotografii jak modelka Anja Rubik?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.