Reklama

Najsłodsza kolekcja kosmetyków, jaką widzieliśmy. Od Moschino!

Jeśli lubicie misie, będziecie zachwycone

Najsłodsza kolekcja kosmetyków, jaką widzieliśmy. Od Moschino! Kolekcja kosmetyków Moschino x Sephora / fot. materiały prasowe

Moschino x Sephora

 

Limitowana kolekcja kosmetyków do makijażu, zaprojektowana specjalnie dla Sephory przez Moschino, do sklepów trafić ma już we wrześniu. I jak na popularną drogerię przystało, ceny będą raczej przystępne (a na pewno nie trzeba będzie płacić tyle, co za akcesoria marki). Posiadaczem jednego z urodowych gadżetów z logo luksusowego brandu będzie można stać się za kwotę od 28 do 68 dolarów.

 

Redakcja wybrała swój wakacyjny niezbędnik kosmetyczny

 

Już ta informacja wprawia nas w dobry humor, a to jeszcze nie wszystko. Jeremy Scott, dyrektor artystyczny Moschino, nie byłby sobą, gdyby nie stworzył kolekcji z przymrużeniem oka. Kto pamięta jego torebki w kształcie zestawu Happy Meal albo ubrania inspirowane lalką Barbie czy SpongeBobem, dobrze wie, co mamy na myśli. Tym bardziej, że projektant – jak sam mówi – „kocha moc makijażu i to, jak potrafi wpływać na nastrój”. Współpracując z Sephorą, postanowił nas rozweselić. Dlatego bohaterem kolekcji kosmetyków uczynił misia Toya – flagowy motyw Moschino. To właśnie jego kształty przyjmują wchodzące w skład linii błyszczyki, paleta cieni czy dwukolorowy rozświetlacz. Wizerunek misia zdobi też zestaw pędzli. Dodatkowy atut? Żywe odcienie kosmetyków i szlachetny, złoty blask ich opakowań. Już nie możemy się doczekać!

 

Manicure: mamy dla Was najmocniejsze trendy na jesień

Reklama

Polecane wideo

Supersłodka kolekcja kosmetyków Moschino dla Sephory

Kolekcja kosmetyków Moschino x Seph...
Kolekcja kosmetyków Moschino x Sephora / fot. materiały prasowe
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...jeść wyłącznie czekolady na lunch tak jak Sonia Rykiel?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.