Reklama

Czy twój make up Cię postarza?

Poznaj 4 najczęstsze błędy

Czy twój make up Cię postarza? fot. Imax Tree / FREE

Istnieje wiele sposobów, aby odjąć sobie kilka lat. Czy zastanawiałaś się kiedyś, czy twój make-up cię nie postarza? Zobaczcie, jakie błędy najczęściej popełniają kobiety.

1. Źle dobrany podkład

Idealny podkład powinien wyrównywać koloryt skóry, maskować niedoskonałości i delikatnie wtapiać się w skórę. Najczęściej powtarzanym błędem jest źle dobrany odcień podkładu. Zbyt ciemny sprawi, że skóra będzie pozbawiona świeżości i uwydatni niedoskonałości. Twój podkład nie będzie się zmieniał razem z tobą, więc za każdym razem, gdy opalisz twarz lub pogorszy się stan twojej skóry pora na zmiany. Pamiętaj, by wymienić fluid, na taki, który będzie dobrany do twoich potrzeb. 

 

Na tę maseczkę jest lista oczekujących – 2000 osób

2. Może lepiej nie konturować?

Mocno wyrysowany kontur ust, znacznie ciemniejszy od pomadki, kojarzący się z uczestniczkami programu „Żony Hollywood” to idealny sposób, żeby dodać sobie kilka lat. Mocno graficzny makijaż dobrze sprawdzi się na sesji zdjęciowej albo na balu przebierańców. Na co dzień jednak warto dobierać konturówki, które są idealnie dopasowane od odcienia szminki.

3. Brwi w formie

Brwi sprawiają, że nasza twarz nabiera kształtów. Nie ma nic gorszego niż zbyt cienkie lub zbyt ciemne brwi, które nie pasują do reszty twarzy. Bardzo ważne, by kolor brwi dostosowywać do koloru włosów u nasady. Im jesteś starsza, tym bardziej powinnaś przywiązywać wagę do makijażu brwi - pamiętaj, że to czas na precyzję w naturalnym wydaniu. Świetnie sprawdzają się żele, którymi wypełnisz brakujące włoski.

4. Co za dużo, to niezdrowo

Korektor świetnie rozprawi się z sińcami pod oczami. Pamiętaj jednak, że za mocny kamuflaż może okazać się zbyt ciężki. Gruba warstwa może podkreślić drobne zmarszczki mimiczne i dodatkowo uwydatnić worki pod oczami. Najlepiej wybierać lekkie korektory, które również rozświetlają okolice oczu. Będziesz wyglądać świeżo i promiennie!

Reklama

Polecane wideo

kolekcja kosmetyków do makijażu Clinique x Jonathan Adler

kolekcja kosmetyków do makijażu Cli...
kolekcja kosmetyków do makijażu Clinique x Jonathan Adler / fot. mat. prasowe
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...prowadzić własnego programu kulinarnego na Youtube jak modelka Jourdan Dunn?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.