Reklama

Kolagen plus, czyli co wyróżnia aktywny kolagen morski?

Czym różni się od tradycyjnego kolagenu?

Kolagen plus, czyli co wyróżnia aktywny kolagen morski?

Kolagen - sprawdzony sposób na zmarszczki

W dermatologii kosmetycznej kolagen cieszy się dużym wzięciem. Starzenie się skóry wynika m.in. z niedoborów tego składnika, spowodowanych ograniczonymi możliwościami jego wytwarzania z upływem czasu.  Ale świadomość korzystnego wpływu kolagenu na organizm nie zawsze idzie w parze ze zrozumieniem różnorodności produktów kosmetycznych, które ten odmładzający składnik posiadają.

Najcenniejsze kolageny to kolageny naturalne, takie jak Aktywny Kolagen Morski. To składnik z grupy najcenniejszych kolagenów, zachowujących naturalną strukturę trójhelisową oraz zawierających najwyższą liczbę jednostek hydroksyproliny na milimetr sześcienny. Skomplikowane? W praktyce – nie tak bardzo.

 

Potężny, ale delikatny

Trójhelisowa budowa wynika z zachowania naturalnej struktury kolagenu. Pod wpływem kontaktu z ciepłem skóry żywy kolagen biologiczny rozpada się na przenikające w głąb skóry pojedyncze molekuły, skutecznie opóźniając wewnątrzkomórkowe procesy starzenia. Reakcją ciała na kontakt z kosmetykiem jest nadprodukcja własnych włókien kolagenowych skóry.

Żeby struktura trójhelisowa nie straciła swoich właściwości, musi być przetrzymywana w stałej, nie przekraczającej 25 stopni temperaturze. Jak radzą sobie z tym producenci „odmładzającego” serum? Jak przekonują eksperci odpowiadający za flagowy produkt linii kosmetyków PRAEL, receptą jest unikalna technologia pozwalająca zachować naturalną strukturę kolagenu, połączona ze starannym systemem pakowania produktu, który gwarantuje ochronę  zarówno przed przed temperaturą, jak i dostępem światła. 

 

Fot. materiały prasowe

 

To właśnie kłopot z transportem i przechowywaniem kolagenu o unikalnej strukturze powoduje, że do szerokiej dystrybucji najczęściej trafia łatwiejszy w składowaniu kolagen w sproszkowanej formie. Nie jest on jednak tak skuteczny jak Aktywny Kolagen Morski. Jeśli chcesz zapoznać się szerzej z jego możliwościami, wpadnij do butiku flagowego PRAEL przy Mokotowskiej 52 w Warszawie lub wejdź na stronę praelskincare.com - zawsze warto wiedzieć, co robi różnicę. 

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Reklama
...sprzedawać bezglutenowych ciasteczek, a dochód ze sprzedaży przekazać na cele charytatywne jak modelka Karlie Kloss?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.