Reklama

Kolejna edycja cyklu Women@Work już 24 października

Sukces to efekt, a nie marzenie

Kolejna edycja cyklu Women@Work już 24 października fot. Imax Tree / Free

W kolejnej edycji cyklu spotkamy się ze znanymi i cenionymi mentorkami: redaktor naczelną Harper’s Bazaar Joanną Górą, Joanną Malinowską-Parzydło – influencerką biznesu oraz autorką bloga i książki „Jesteś marką”, dyrektorem PR i trenerem komunikacji Pauliną Smaszcz-Kurzajewską, właścicielką marki modowej ANIA KUCZYŃSKA, projektantką Anią Kuczyńską, kobietą biznesu, oraz dreamsetterkę, twórczynię metody ChouChou „Jak zjeść słonia czyli zrealizować wymarzony cel" – Kamilę Kubiak. A także aktorką i trenerką sportów siłowych, autorką książek Pauliną Holtz i właścicielką marki LA BOBA - Katarzyną Szegidewicz.

Podczas prelekcji i grupowych warsztatów dowiecie się, że sukces nie jest domeną jedynie wyjątkowych, wybranych kobiet. Prowadzące krok po kroku wytłumaczą, że sukces to kwestia dobrze opracowanego planu i że siła do jego realizacji drzemie w każdej z nas. Bo każda z nas jest wyjątkowa!

Kolejna edycja cyklu Women@Work już 24 października

Podczas spotkania poruszymy tematy budowania poczucia własnej wartości, umiejętności profesjonalnego komunikowania się, a także mierzenia skuteczności własnych decyzji – tych prywatnych i tych zawodowych. Poznacie też sposoby na to, aby te decyzje były zawsze trafne.

Prowadzące przedstawią też kluczowe zasady ubioru biznesowego, czeka na Was również profesjonalna sesja zdjęciowa. Każda uczestniczka otrzyma swoje zdjęcie sygnowane markami Solar, Harper’s Bazaar i Personal Brand Institute. Przygotujemy też specjalną okładkę Harper’s Bazaar ze zdjęciem wszystkich 30 uczestniczek. To będzie wyjątkowe spotkanie!

 

Chcesz wziąć udział w kolejnym, wyjątkowym spotkaniu przedsiębiorczych kobiet, w ramach Women@Work ? Wyślij maila z uzasadnieniem chęci udziału  na  adres julia.pietruszka@marquard.pl, ilość miejsc ograniczona!

 

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Reklama
...uczynić życiowym mottem miłosnej rady Victorii Beckham „Mierz wysoko”?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.