NAGRODY

Zostań jedną z dziesięciu laureatek konkursu. Czekają na Was wspaniałe nagrody : profesjonalna sesja zdjęciowa i publikacja Twojej historii w magazynie Harper’s Bazaar oraz weekend w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane z ekskluzywną strefą SPA wraz z osobą towarzyszącą. Co więcej podczas weekendu do twojej dyspozycji będzie najnowszy model Rand Rover Evoque.

Publikacja Twojej historii w magazynie Harper’s Bazaar

Chcemy wyróżnić kobiety, które aktywizują swoje otoczenie i inicjują pozytywne zmiany wokół siebie. Twoja historia może być inspiracją dla innych. Aby dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców, na 10 laureatek czeka profesjonalna sesja zdjęciowa oraz publikacja w magazynie Harper’s Bazaar.

Weekend w SPA

Na nasze laureatki czeka wspaniała nagroda: weekend z osobą towarzyszącą w wyjątkowym Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane z ekskluzywną strefą SPA & Wellness i zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Tatr. Jest tu wszystko, czego potrzebujesz do relaksu i wypoczynku – strefa basenowa z krystalicznie czystą, lazurową wodą, strefa relaksu z kompleksem saunowym, tężnią solną, saunami fińską, „zakopiańską”, infrared oraz tepidarium i caldarium. Na pewno zregenerujesz tutaj ciało i wyciszysz umysł.
https://www.kasprowy.pl

Range Rover Evoque na weekend

Przez cały weekend laureatki będą miały okazję przetestować najnowszy model samochodu Range Rover Evoque.
Nowy Range Rover Evoque to wyrafinowany przykład ewolucji pierwowzoru, który zapoczątkował klasę luksusowych, kompaktowych SUV-ów. Łącząc niezrównane dziedzictwo Range Rover z najnowocześniejszą technologią i maksymalnym poziomem bezpieczeństwa.
https://www.landrover.pl/vehicles-new-range-rover-evoque