O projekcieDopóki nie spojrzymy na siebie z boku lub oczami innej osoby, nie zdajemy sobie sprawy ile różnych życiowych ról my, kobiety pełnimy każdego dnia. Łatwiej również przychodzi nam dostrzeganie własnych niedoskonałości niż sukcesów. Oprócz miliona umiejętności, mamy też wyjątkową zdolność zapominania o tym, jak wielki mamy wpływ na świat, o tym że wprawiamy go w ruch i nadajemy mu sensu. Każda kobieta jest jak elektron, który poprzez swoje działanie porusza kolejne cząsteczki, tworząc nowe życie, relacje, związki, piękno, sztukę. Godzimy codzienne obowiązki z naszymi prawdziwymi potrzebami i wkładamy w to energię, która krąży i wraca do nas ze zdwojoną siłą. Czas ją przyjąć i wykorzystać dla siebie!

Nieważne, czym zajmujesz się zawodowo, czy żyjesz w wielkim mieście, czy blisko natury. Nie ma znaczenia, czy otacza Cię wielka rodzina, to jakie masz pasje i zainteresowania. Możesz być osobą skromną, możesz być typem lidera, a możesz też wciąż poszukiwać odpowiedzi na pytanie - kim jestem? Jedno jest pewne - na co dzień masz wpływ na świat i zmieniasz go z każdym swoim gestem. To jest ten czas, kiedy poprzez historię innych kobiet możesz dostrzec siłę sprawczą także w sobie. Natomiast Twoja historia może być inspiracją dla innych. Bo to Ty jesteś ruchem!

Evoque - I'm on the move , to projekt zrzeszający kobiety, które aktywizują swoje otoczenie i inicjują pozytywne zmiany wokół siebie. Chcemy pokazać jak dynamiczne są współczesne Polki i wesprzeć ich działania, by poczuły się docenione i wiedziały, jak ważne są dla nas ich postawy.

Projekt Evoque - I'm on the move może żyć tylko dzięki Wam. Słowa, które go opisują nabierają znaczenia dopiero w zestawieniu z Waszymi historiami, doświadczeniami i działalnością. Jest platformą do wymiany myśli i inspiracji, a przede wszystkim miejscem, w którym możemy zebrać siłę Polek w prawdziwy ruch. Konkurs jest jego początkiem!

Podziel się własną historią i dołącz do grona inspirujących kobiet!

Przebieg konkursu
Przebieg konkursu Przebieg konkursu